STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

  • Trener KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM):

    Janusz Adamiec

  • Goście:

    KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

  • Trener KS Luce Cieszyn U12 (ŻM):

    Marcin Słama

  • Wynik:

    7:5 (4:2, 2:1, 1:2)

  • Data:

    13.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Sędzia główny:

    Sajmon Grelich , Patrycja Pirogowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:41 EQ

Jankowska Jadwiga

1:1 00:52 EQ

Giza Paweł Adamek Kacper

2:1 03:54 +1

Jankowska Jadwiga Hachuła Lena

3:1 09:28 EQ

Pawlok Joanna Jankowska Jadwiga

4:1 09:45 EQ

Figiel Magdalena Golik Anna

4:2 18:58 -1

Chodubski Paweł

5:2 30:45 EQ

Wróbel Weronika Golik Anna

6:2 31:38 EQ

Figiel Magdalena Golik Anna

6:3 32:47 EQ

Hławiczka Hubert Chodubski Paweł, Kucharski Franciszek

6:4 50:16 EQ

Chodubski Paweł Hławiczka Hubert

7:4 50:54 EQ

Pawlok Joanna

7:5 54:54 -1

Chodubski Paweł

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:23 Wardyński Tymoteusz KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:40 Nogowczyk Tymoteusz KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:04 Kapustka Maciej KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:52 Hachuła Lena KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:04 Mazur Małgorzata KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
46:42 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
47:33 Giza Paweł KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
54:36 Giza Paweł KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
56:20 Pawlok Joanna KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:20 Hławiczka Hubert KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
87 Wójcik Natalia 38:14 4 0 4 0
36 Szpakiewicz Karolina 21:46 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 2 0 2 2
5 Zielonka Julia 0 0 0 0
29 Jankowska Jadwiga 2 1 3 0
14 Hachuła Lena 0 1 1 2
16 Wróbel Weronika 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Mazur Małgorzata 0 0 0 2
18 Palion Antonina 0 0 0 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0
40 Golik Anna 0 3 3 0
19 Figiel Magdalena 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kurpanik Dominika 0 0 0 0
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
7 Dura Oliwia 0 0 0 0
66 Bojanów Martyna 0 0 0 0
55 Kolaczek Kalina 0 0 0 0

KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Chrapek Oliwia 40:00 5 0 5 0
15 Zieliński Dariusz 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 2
12 Nogowczyk Tymoteusz 0 0 0 2
7 Hławiczka Hubert 1 1 2 2
18 Kucharski Franciszek 0 1 1 0
10 Chodubski Paweł 3 1 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 2
27 Nowak Wojciech 0 0 0 0
25 Popiel Gabriel 0 0 0 0
8 Giza Paweł 1 0 1 4
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Wardyński Tymoteusz 0 0 0 2
24 Ciamała Kacper 0 0 0 0
13 Kubiak Mikołaj 0 0 0 0
3 Michnik Tymoteusz 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 1 1 0