STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

  • Trener KS Luce Cieszyn U12 (ŻM):

    SŁAMA MARCIN

  • Goście:

    KH Polonia Bytom U12 (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom U12 (ŻM):

    KŁACZYŃSKI SEBASTIAN

  • Wynik:

    5:8 (0:1, 2:5, 3:2)

  • Data:

    06.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:25

  • Sędzia główny:

    DYBAŚ ŁUKASZ, MAZUR DAWID

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 19:09 +1

Borowicki Sebastian Szyszka Michał

0:2 27:31 EQ

Tyński Amadeusz Szyszka Michał

1:2 28:23 EQ

Chodubski Paweł

1:3 31:50 EQ

Tyński Amadeusz

1:4 32:02 EQ

Składny Katarzyna

2:4 33:29 EQ

Kucharski Franciszek Ciamała Kacper

2:5 36:00 +1

Grobara Jakub

2:6 37:29 EQ

Nowak Julia Gawandtka Karolina

2:7 41:42 EQ

Grobara Jakub Suszek Maksymilian

2:8 52:37 EQ

Litwa Dominik Tomsia Julia

3:8 54:53 EQ

Hławiczka Hubert Kucharski Franciszek

4:8 56:20 EQ

Nogowczyk Eneasz Hławiczka Hubert

5:8 57:16 EQ

Kapustka Maciej Nowak Wojciech

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
18:01 Nowak Wojciech KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:24 Kapustka Maciej KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
43:56 Jana Julia KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
59:51 Tomsia Julia KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Chrapek Oliwia 28:10 5 0 5 0
1 Matuła Karol 31:50 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 1 0 1 2
12 Nogowczyk Tymoteusz 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 1 1 2 0
18 Kucharski Franciszek 1 1 2 0
10 Chodubski Paweł 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 0
27 Nowak Wojciech 0 1 1 2
5 Matuszny Krzysztof 0 0 0 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Ciamała Kacper 0 1 1 0
34 Widak Mikołaj 0 0 0 0
19 Chroboczek Filip 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Michnik Tymoteusz 0 0 0 0
15 Zieliński Dariusz 0 0 0 0
25 Popiel Gabriel 0 0 0 0

KH Polonia Bytom U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Kowalczyk Maksym. 32:34 2 0 2 0
52 Słoka Tobiasz 27:26 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
71 Suszek Maksymilian 0 1 1 0
42 Borowicki Sebastian 1 0 1 0
99 Szyszka Michał 0 2 2 0
6 Tyński Amadeusz 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 0
80 Konenc Michał 0 0 0 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0
55 Tomsia Julia 0 1 1 2
28 Litwa Dominik 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
36 Składny Katarzyna 1 0 1 0
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0
40 Grobara Jakub 2 0 2 0
66 Dębińska Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Suchy Piotr 0 0 0 0
56 Jana Julia 0 0 0 2
20 Błach Magdalena 0 0 0 0
13 Gawandtka Karolina 0 1 1 0
37 Nowak Julia 1 0 1 0