STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

  • Trener KS Luce Cieszyn U12 (ŻM):

    Marcin Słama

  • Goście:

    GKS FS Katowice U12 (ŻM)

  • Trener GKS FS Katowice U12 (ŻM):

    Marcin Penczek

  • Wynik:

    0:6 (0:1, 0:2, 0:3)

  • Data:

    09.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:30

  • Sędzia główny:

    Klaudia Chrapek, Łukasz Dybaś

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:00 EQ

Hornik Adam Paprotny Dominik

0:2 33:20 EQ

Orzechowski Krystian Paprotny Dominik

0:3 39:59 EQ

Hornik Adam Orzechowski Krystian

0:4 45:21 -1

Stępień Karol

0:5 50:46 +1

Strzelczyk Szymon

0:6 57:46 EQ

Hornik Adam

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
34:19 Strzelczyk Szymon GKS FS Katowice U12 (ŻM) 2 Wysoki kij
34:48 Orzechowski Krystian GKS FS Katowice U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
43:38 Skrodziuk Kamil GKS FS Katowice U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:32 Chodubski Paweł KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Atak kolanem

Składy

KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Chrapek Oliwia 29:26 5 0 5 0
1 Matuła Karol 30:34 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymoteusz 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 0
27 Nowak Wojciech 0 0 0 0
5 Matuszny Krzysztof 0 0 0 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Wardyński Tymoteusz 0 0 0 0
24 Ciamała Kacper 0 0 0 0
34 Widak Mikołaj 0 0 0 0
19 Chroboczek Filip 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Michnik Tymoteusz 0 0 0 0
15 Zieliński Dariusz 0 0 0 0
16 Klukowski Piotr 0 0 0 0
25 Popiel Gabriel 0 0 0 0

GKS FS Katowice U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Henc Adam 29:14 0 0 0 0
31 Standzina Alex 30:46 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Krystek Jan 0 0 0 0
2 Szybalski Bartosz 0 0 0 0
12 Brzoskowski Igor 0 0 0 0
4 Hornik Adam 3 0 3 0
20 Olek Adam 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Strzelczyk Szymon 1 0 1 2
22 Orzechowski Krystian 1 1 2 2
16 Wróbel Filip 0 0 0 0
7 Stępień Karol 1 0 1 0
10 Hennek Cezary 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Wilk Klaudia 0 0 0 0
9 Krzaczkowski Jakub 0 0 0 0
23 Pawiński Dominik 0 0 0 0
13 Paprotny Dominik 0 2 2 0
18 Adler Oliwier 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Konieczny Ksawery 0 0 0 0
8 Skrodziuk Kamil 0 0 0 2