STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM):

    Łukasz Zachariasz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom U12 (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom U12 (ŻM):

    Sebastian Kłaczyński

  • Wynik:

    11:5 (2:3, 6:1, 3:1)

  • Data:

    09.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:45

  • Godzina zakończenia:

    18:20

  • Sędzia główny:

    Wiktor Kolat, Marcin Kołodziej

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:48 EQ

Nowak Kuba Lubański Przemysław

2:0 02:38 EQ

Nowak Cyprian Klich Michał

2:1 12:32 EQ

Szyszka Michał Tyński Amadeusz

2:2 16:17 EQ

Tyński Amadeusz

2:3 16:31 EQ

Tyński Amadeusz

2:4 20:38 EQ

Magdziak Marcin

3:4 22:26 -1

Słomnicki Daniel

4:4 26:19 EQ

Michalik Mateusz Nowak Cyprian

5:4 29:13 EQ

Nowak Cyprian Klich Michał

6:4 32:56 EQ

Nowak Cyprian Klich Michał

7:4 33:14 EQ

Nowak Cyprian

8:4 37:45 EQ

Chabrzyk Maksymilian Nakoneczny Michał

9:4 43:24 EQ

Klich Michał

9:5 46:41 EQ

Szyszka Michał Tyński Amadeusz

10:5 49:00 +1

Nowak Cyprian Michalik Mateusz

11:5 56:06 EQ

Chabrzyk Maksymilian Nowak Kuba

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
22:15 Nowak Cyprian UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:24 Słomnicki Daniel UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:24 Marchewka Jakub KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:48 Michalik Mateusz UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Koziarski Filip 29:12 3 0 3 0
88 Olszyna Kamil 30:48 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Pospiech Jakub 0 0 0 0
29 Lubański Przemysław 0 1 1 0
18 Nakoneczny Michał 0 1 1 0
15 Nowak Kuba 1 1 2 0
2 Chabrzyk Maksymilian 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Rech Wojciech 0 0 0 0
6 Zapała Julian 0 0 0 0
3 Klich Michał 1 3 4 0
17 Nowak Cyprian 5 1 6 2
25 Michalik Mateusz 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Hołda Szymon 0 0 0 0
78 Stelmach Rafał 0 0 0 0
24 Pytel Łukasz 0 0 0 0
20 Słomnicki Daniel 1 0 1 2
23 Bajer Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Klich Krzysztof 0 0 0 0
22 Witkowski Jakub 0 0 0 0
13 Twardy Borys 0 0 0 0
9 Klich Kamil 0 0 0 0
87 Otak Alan 0 0 0 0

KH Polonia Bytom U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Kowalczyk Maksym. 40:00 5 0 5 0
9 Darski Mateusz 20:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Marchewka Jakub 0 0 0 2
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
8 Kruzel Zuzanna 0 0 0 0
40 Grobara Jakub 0 0 0 0
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Konenc Michał 0 0 0 0
29 Janda Kacper 0 0 0 0
42 Borowicki Sebastian 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 2 0 2 0
6 Tyński Amadeusz 2 2 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 0
36 Składny Katarzyna 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 0 0 0 0
13 Gawandtka Karolina 0 0 0 0
23 Magdziak Marcin 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
56 Jana Julia 0 0 0 0
20 Błach Magdalena 0 0 0 0
26 Juszczak Dorota 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0