STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM):

    Łukasz Zachariasz

  • Goście:

    KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

  • Trener KS Luce Cieszyn U12 (ŻM):

    Marcin Słama

  • Wynik:

    5:1 (3:0, 0:1, 2:0)

  • Data:

    14.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:45

  • Godzina zakończenia:

    16:20

  • Sędzia główny:

    Paweł Madeksza, Marcin Kołodziej

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:37 EQ

Pytel Łukasz Nakoneczny Michał

2:0 06:37 EQ

Nakoneczny Michał Pospiech Jakub

3:0 12:26 EQ

Chabrzyk Maksymilian

3:1 35:38 EQ

Kucharski Franciszek

4:1 48:30 EQ

Nakoneczny Michał Lubański Przemysław

5:1 54:43 EQ

Nakoneczny Michał Chabrzyk Maksymilian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:32 Kapustka Maciej KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:44 Otak Alan UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:40 Preis Kamil UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:44 Kapustka Maciej KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Koziarski Filip 27:00 0 0 0 0
88 Olszyna Kamil 33:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Pospiech Jakub 0 1 1 0
29 Lubański Przemysław 0 1 1 0
18 Nakoneczny Michał 3 1 4 0
15 Nowak Kuba 0 0 0 0
2 Chabrzyk Maksymilian 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Rech Wojciech 0 0 0 0
78 Stelmach Rafał 0 0 0 0
24 Pytel Łukasz 1 0 1 0
20 Słomnicki Daniel 0 0 0 0
3 Klich Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Bajer Kamil 0 0 0 0
66 Hołda Szymon 0 0 0 0
95 Ungrowski Maciej 0 0 0 0
87 Otak Alan 0 0 0 2
22 Witkowski Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Klich Krzysztof 0 0 0 0
6 Preis Kamil 0 0 0 2
9 Klich Kamil 0 0 0 0
16 Libricht Seweryn 0 0 0 0
55 Dybich Wojciech 0 0 0 0

KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Chrapek Oliwia 27:00 2 0 2 0
1 Matuła Karol 33:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 4
12 Nogowczyk Tymoteusz 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 1 0 1 0
10 Chodubski Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 0
27 Nowak Wojciech 0 0 0 0
5 Matuszny Krzysztof 0 0 0 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Wardyński Tymoteusz 0 0 0 0
24 Ciamała Kacper 0 0 0 0
34 Chroboczek Filip 0 0 0 0
19 Adamek Kacper 0 0 0 0
3 Michnik Tymoteusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Zieliński Dariusz 0 0 0 0
25 Popiel Gabriel 0 0 0 0