STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

  • Trener KS Luce Cieszyn U12 (ŻM):

    Marcin Słama

  • Goście:

    KH Polonia Bytom U12 (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom U12 (ŻM):

    Sebastian Kłaczyński

  • Wynik:

    0:12 (0:2, 0:3, 0:7)

  • Data:

    12.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:30

  • Sędzia główny:

    Jarosław Syrek, Mateusz Cieśla

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    35

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:09 +1

Borlik Damian

0:2 17:02 EQ

Borlik Damian

0:3 21:21 EQ

Borlik Damian Grobara Jakub

0:4 21:42 EQ

Grobara Jakub Borlik Damian

0:5 25:26 EQ

Litwa Dominik Magdziak Marcin

0:6 43:56 -1

Tyński Amadeusz

0:7 48:42 EQ

Szyszka Michał

0:8 50:13 EQ

Szyszka Michał Tyński Amadeusz

0:9 53:42 EQ

Składny Katarzyna Tyński Amadeusz

0:10 54:22 EQ

Szyszka Michał

0:11 56:24 EQ

Borlik Damian Nowak Julia

0:12 57:16 EQ

Grobara Jakub Borlik Damian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:28 Hławiczka Hubert KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:17 Nowak Wojciech KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
27:45 Borlik Damian KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
29:19 Nogowczyk Eneasz KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:42 Składny Katarzyna KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
42:16 Kruzel Zuzanna KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
46:14 Marchewka Jakub KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie
48:57 Chodubski Paweł KS Luce Cieszyn U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:57 Marchewka Jakub KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:21 Magdziak Marcin KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
58:13 Juszczak Dorota KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
59:43 Marchewka Jakub KH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

KS Luce Cieszyn U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Chrapek Oliwia 29:19 5 0 5 0
1 Matuła Karol 30:41 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymoteusz 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 2
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 0
27 Nowak Wojciech 0 0 0 2
5 Matuszny Krzysztof 0 0 0 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Wardyński Tymoteusz 0 0 0 0
24 Ciamała Kacper 0 0 0 0
34 Widak Mikołaj 0 0 0 0
19 Chroboczek Filip 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Michnik Tymoteusz 0 0 0 0
13 Kubiak Mikołaj 0 0 0 0
15 Zieliński Dariusz 0 0 0 0
16 Klukowski Piotr 0 0 0 0
25 Popiel Gabriel 0 0 0 0

KH Polonia Bytom U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Kowalczyk Maksym. 30:10 0 0 0 0
52 Słoka Tobiasz 29:50 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Marchewka Jakub 0 0 0 6
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
82 Borlik Damian 4 2 6 2
40 Grobara Jakub 2 1 3 0
80 Konenc Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
8 Kruzel Zuzanna 0 0 0 2
99 Szyszka Michał 3 0 3 0
6 Tyński Amadeusz 1 2 3 0
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Składny Katarzyna 1 0 1 2
28 Litwa Dominik 1 0 1 0
13 Gawandtka Karolina 0 0 0 0
23 Magdziak Marcin 0 1 1 2
56 Jana Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Błach Magdalena 0 0 0 0
26 Juszczak Dorota 0 0 0 2
37 Nowak Julia 0 1 1 0