STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS FS Katowice U12 (ŻM)

  • Trener GKS FS Katowice U12 (ŻM):

    Marcin Penczek

  • Goście:

    KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

  • Trener KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM):

    Janusz Adamiec

  • Wynik:

    4:2 (1:1, 3:1, 0:0)

  • Data:

    12.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Patryk Roemisch, Wojciech Czech

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:26 EQ

Pawiński Dominik

1:1 13:32 EQ

Figiel Magdalena Bulas Laura

2:1 23:49 EQ

Krystek Jan Adler Oliwier

3:1 31:40 +2

Stępień Karol

4:1 33:32 EQ

Hornik Adam

4:2 34:35 EQ

Wencel Nikola

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:55 Stępień Karol GKS FS Katowice U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
30:09 Wencel Nikola KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:21 Pawlok Joanna KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:42 Pawlok Joanna KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:04 Figiel Magdalena KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

GKS FS Katowice U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Henc Adam 32:00 1 0 1 0
31 Standzina Alex 28:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Krystek Jan 1 0 1 0
2 Szybalski Bartosz 0 0 0 0
12 Brzoskowski Igor 0 0 0 0
4 Hornik Adam 1 0 1 0
19 Galusek Ignacy 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Strzelczyk Szymon 0 0 0 0
22 Orzechowski Krystian 0 0 0 0
8 Skrodziuk Kamil 0 0 0 0
7 Stępień Karol 1 0 1 2
10 Hennek Cezary 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Wilk Klaudia 0 0 0 0
20 Węgrzyk Piotr 0 0 0 0
23 Pawiński Dominik 1 0 1 0
13 Paprotny Dominik 0 0 0 0
18 Adler Oliwier 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0

KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
87 Wójcik Natalia 40:00 1 0 1 0
36 Szpakiewicz Karolina 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 1 1 0
4 Wencel Nikola 1 0 1 2
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 4
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 0
14 Hachuła Lena 0 0 0 0
9 Krzywoń Maria 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
18 Palion Antonina 0 0 0 0
12 Zyguła Julia 0 0 0 0
66 Kabelis–Szostak. Lena 0 0 0 0
7 Żyłka Kinga 0 0 0 0