OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM):

    Łukasz Zachariasz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻM):

    Sebastian Kłaczyński

  • Wynik:

    15:8 (3:4, 5:2, 7:2)

  • Data:

    28.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:45

  • Sędzia główny:

    Wiktoria Dziwok, Wiktor Kolat

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:42 EQ

Grobara Jakub

1:1 01:54 EQ

Nowak Cyprian Klich Michał

2:1 07:24 EQ

Nakoneczny Michał

2:2 10:30 EQ

Borlik Damian Litwa Dominik

3:2 11:59 EQ

Nowak Cyprian Klich Michał

3:3 15:15 EQ

Gawandtka Karolina Grobara Jakub

3:4 17:27 +1

Borlik Damian Tyński Amadeusz

4:4 20:44 EQ

Nowak Cyprian Michalik Mateusz, Klich Michał

4:5 21:26 EQ

Składny Katarzyna

5:5 26:08 EQ

Słomnicki Daniel Klich Kamil, Twardy Borys

6:5 26:51 EQ

Słomnicki Daniel

6:6 29:28 EQ

Borowicki Sebastian Borlik Damian

7:6 31:47 EQ

Nakoneczny Michał

8:6 38:05 EQ

Nakoneczny Michał

9:6 42:07 EQ

Nakoneczny Michał Nowak Kuba

10:6 49:14 EQ

Nowak Kuba

11:6 50:08 EQ

Nowak Cyprian Klich Michał

12:6 51:33 EQ

Klich Kamil Klich Krzysztof

12:7 52:05 EQ

Tyński Amadeusz

13:7 52:53 EQ

Nakoneczny Michał Nowak Kuba

14:7 57:33 EQ

Nowak Kuba Klich Kamil

15:7 59:16 EQ

Nakoneczny Michał

15:8 59:31 EQ

Tyński Amadeusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:53 Słomnicki Daniel UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Uderzenie kijem
25:06 Grobara Jakub KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:54 Stelmach Rafał UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:35 Borlik Damian KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
33:45 Otak Alan UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
53:10 Grobara Jakub KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:11 Borlik Damian KH Polonia Bytom (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Koziarski Filip 30:00 4 0 4 0
88 Olszyna Kamil 30:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Stelmach Rafał 0 0 0 2
29 Lubański Przemysław 0 0 0 0
18 Nakoneczny Michał 6 0 6 0
15 Nowak Kuba 2 2 4 0
2 Chabrzyk Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Rech Wojciech 0 0 0 0
6 Zapała Julian 0 0 0 0
3 Klich Michał 0 4 4 0
17 Nowak Cyprian 4 0 4 0
25 Michalik Mateusz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Hołda Szymon 0 0 0 0
20 Słomnicki Daniel 2 0 2 2
24 Pytel Łukasz 0 0 0 0
35 Otak Alan 0 0 0 2
23 Bajer Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Klich Krzysztof 0 1 1 0
34 Mól Julian 0 0 0 0
13 Twardy Borys 0 1 1 0
16 Libricht Seweryn 0 0 0 0
9 Klich Kamil 1 2 3 0

KH Polonia Bytom (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Kowalczyk Maksym. 40:00 8 0 8 0
52 Słoka Tobiasz 20:00 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
56 Jana Julia 0 0 0 0
82 Borlik Damian 2 1 3 4
40 Grobara Jakub 1 1 2 4
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
36 Składny Katarzyna 1 0 1 0
87 Boczej Marek 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Zachtej Mateusz 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 0 1 1 0
13 Gawandtka Karolina 1 0 1 0
23 Magdziak Marcin 0 0 0 0
88 Kędzia Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kruzel Zuzanna 0 0 0 0
23 Juszczak Dorota 0 0 0 0
42 Borowicki Sebastian 1 0 1 0