OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻM):

    Marek Chrabański

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów (ŻM)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (ŻM):

    ŁUKASZ KULIK

  • Wynik:

    10:4 (4:1, 3:1, 3:2)

  • Data:

    14.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:45

  • Godzina zakończenia:

    18:05

  • Sędzia główny:

    MAGDALENA JABŁOŃSKA, JAROSŁAW SYREK

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    31

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:13 EQ

Czyż Jakub

2:0 05:53 +1

Landziński Wiktor

3:0 10:56 EQ

Galant Antoni Sikora II Łukasz

3:1 11:58 EQ

Kuleta Kamil

4:1 18:00 EQ

Sikora II Łukasz Chrobociński Filip, Wałęga Mateusz

5:1 26:22 EQ

Wałęga Mateusz

5:2 29:41 EQ

Kuleta Kamil Lubczyk Mikołaj

6:2 35:14 EQ

Czyż Jakub

7:2 36:00 EQ

Galant Antoni Midzierski Mateusz

8:2 44:47 EQ

Majchrzak Jermi Chrobociński Filip

9:2 45:03 EQ

Chrobociński Filip

9:3 48:16 EQ

Cichy Paweł

10:3 59:14 EQ

Majchrzak Jermi

10:4 59:45 EQ

Kosmęda Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:44 Strzelec Karol MUKS Naprzód Janów (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

JKH GKS Jastrzębie (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Szczęsny Maksymilian 31:00 3 0 3 0
21 Zacharjasz Franciszek 29:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Chrobociński Filip 1 2 3 0
12 Czyż Jakub 2 0 2 0
17 Górny Paweł 0 0 0 0
90 Midzierski Mateusz 0 1 1 0
55 Jasnos Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
96 Wałęga Mateusz 1 1 2 0
24 Galant Antoni 2 0 2 0
35 Sikora II Łukasz 1 1 2 0
91 Krawiec Tymoteusz 0 0 0 0
66 Dąbrowa Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Landziński Wiktor 1 0 1 0
44 Nietrzebka Maksym. 0 0 0 0
85 Górski Pascal 0 0 0 0
4 Majchrzak Jermi 2 0 2 0
3 Muzyka Przemysław 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Gołofit Natan 0 0 0 0
81 Breske Wiktor 0 0 0 0

MUKS Naprzód Janów (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kowalik Bartosz 20:00 4 0 4 0
2 Kirstein Igor 40:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kowalczyk Krystian 0 0 0 0
8 Strzelec Karol 0 0 0 2
77 Kuleta Kamil 2 0 2 0
21 Bulas Konrad 0 0 0 0
87 Lubczyk Mikołaj 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Gądzik Igor 0 0 0 0
13 Strojny Adrian 0 0 0 0
10 Pol Mateusz 0 0 0 0
51 Kosmęda Michał 1 0 1 0
14 Pluta Adrian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Bensz Dawid 0 0 0 0
6 Wilczak Paweł 0 0 0 0
35 Skoczylas Jakub 0 0 0 0
55 Cichy Paweł 1 0 1 0
40 Golik Anna 0 0 0 0