OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (ŻM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻM):

    Robert Piecha

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole (ŻM)

  • Trener MUKS Orlik Opole (ŻM):

    Yury Siemanenka

  • Wynik:

    14:2 (3:0, 7:1, 4:1)

  • Data:

    14.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:25

  • Sędzia główny:

    Witek Marian, Sebastian Iwaniak

  • Sędzia liniowy:

    ***, ***

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 12:45 EQ

Kusak Piotr Kot Radosław

2:0 16:42 EQ

Kot Radosław

3:0 16:58 EQ

Malinowski Igor Wiśniowski Mateusz

4:0 21:21 +1

Wiśniowski Mateusz

5:0 24:49 EQ

Kot Radosław Wanat Aleksander

5:1 28:35 EQ

Centkowski Krzysztof

6:1 29:04 EQ

Wanat Aleksander Kusak Piotr

7:1 31:10 EQ

Wiśniowski Mateusz

8:1 36:56 EQ

Płatacz Piotr Wiśniowski Mateusz

9:1 38:02 EQ

Maciejczyk Marceli Zajas Jakub

10:1 38:18 EQ

Kot Radosław Kusak Piotr

11:1 41:07 EQ

Kusak Piotr Kot Radosław

12:1 44:59 EQ

Kusak Piotr Kot Radosław

13:1 46:30 EQ

Malinowski Igor

13:2 47:45 -1

Centkowski Krzysztof

14:2 58:18 +1

Kusak Piotr Wanat Aleksander

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:01 Luzar Kamil MUKS Orlik Opole (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:20 Luzar Kamil MUKS Orlik Opole (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:56 Centkowski Krzysztof MUKS Orlik Opole (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
58:40 Kusak Piotr UKH Unia Oświęcim (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

UKH Unia Oświęcim (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Bik Nataniel 40:00 1 0 1 0
82 Stachura Marcin 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 0
7 Furman Karol 0 0 0 0
20 Wanat Aleksander 1 2 3 0
37 Kot Radosław 3 3 6 0
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Kusak Piotr 4 2 6 2
17 Wiśniowski Mateusz 2 2 4 0
53 Płatacz Piotr 1 0 1 0
87 Malinowski Igor 2 0 2 0
16 Szewczyk Dominik 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Gancarek Wiktor 0 0 0 0
65 Maciejczyk Marceli 1 0 1 0
21 Nagy Jakub 0 0 0 0
88 Wiktor Dziędziel 0 0 0 0
26 Zajas Jakub 0 1 1 0

MUKS Orlik Opole (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 40:00 7 0 7 0
3 Tarnagrodskiy Mark 20:00 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
12 Morzyk Mateusz 0 0 0 0
22 Laskowski Filip 0 0 0 0
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0
14 Leński Borys 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kusyi Zakhar 0 0 0 0
16 Luzar Kamil 0 0 0 4
18 Gorlich Dominik 0 0 0 0
87 Marek Nikodem 0 0 0 0
20 Marek Gabriel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
76 Centkowski Krzysztof 2 0 2 2
88 Jankowski Maciej 0 0 0 0
33 Wanago Patryk 0 0 0 0
6 Olczak Dawid 0 0 0 0