Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS PZHL U20 Sosnowiec

  • Trener SMS PZHL U20 Sosnowiec:

    Piotr Sarnik

  • Goście:

    Tauron KH GKS Katowice

  • Trener Tauron KH GKS Katowice:

    Jacek Płachta

  • Wynik:

    0:7 (0:2, 0:1, 0:4)

  • Data:

    2016-12-20

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    20:55

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy w Sosnowcu

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szutta, Paweł Pomorzewski

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:01 R

Bielec Maciej Porejs Martins, Majoch Dawid

0:2 08:55 R

Lorek Jarosław Barlock Ryan, Musioł Dawid

0:3 29:07 R

Troshin Vladislav Nahunko Dominik, Porejs Martins

0:4 44:20 R

Lymansky Yevgeni Sikora Kamil, Biały Marcin

0:5 47:31 R

Lymansky Yevgeni Biały Marcin, Porejs Martins

0:6 48:22 R

Lorek Jarosław Strzyżowski Marek

0:7 48:51 R

Peca Dorian Strzyżowski Marek, Korzestański Łukasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:39 - Tauron KH GKS Katowice 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
06:50 Rybak Michał SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Zahaczenie
10:18 Lymansky Yevgeni Tauron KH GKS Katowice 2 Uderzenie kijem

Składy

SMS PZHL U20 Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Buczek Karol 60:00 54 47 7 87
25 Małota Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bednarz Maksymilian 0 0 0 0
22 Krok Adam 0 0 0 0
21 Rybak Maciej 0 0 0 0
10 Filip Kamil 0 0 0 0
8 Krężołek Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
16 Gogoc Patryk 0 0 0 0
24 Sroka Ivo 0 0 0 0
13 Rybak Michał 0 0 0 2
17 Podlipni Rafał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Jóźwiak Marcin 0 0 0 0
19 Cieśla Kamil 0 0 0 0
11 Śmieszek Bruno 0 0 0 0
7 Wróbel Marcin 0 0 0 0
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Urbański Wiktor 0 0 0 0
6 Kołodziej Adam 0 0 0 0
23 Kot Adam 0 0 0 0
14 Szukała Jakub 0 0 0 0
18 Bukowski Jakub 0 0 0 0

Tauron KH GKS Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kostur Matus 00:00 0 0 0 0
31 Grajewski Władysław 60:00 11 11 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Rąpała Bogusław 0 0 0 0
9 Olearczyk Kamil 0 0 0 0
80 Strzyżowski Marek 0 2 2 0
19 Sikora Kamil 0 1 1 0
88 Biały Marcin 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Porejs Martins 0 3 3 0
4 Krawczyk Oskar 0 0 0 0
81 Troshin Vladislav 1 0 1 0
89 Nahunko Dominik 0 1 1 0
17 Bogdziul Daniel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
42 Barlock Ryan 0 1 1 0
73 Korzestański Łukasz 0 1 1 0
90 Lymansky Yevgeni 2 0 2 2
10 Majoch Dawid 0 1 1 0
11 Lorek Jarosław 2 0 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Musioł Dawid 0 1 1 0
8 Peca Dorian 1 0 1 0
15 Jaworski Jakub 0 0 0 0
18 Bielec Maciej 1 0 1 0
1.7