Informacje
  • Gospodarze:

    KS Sigma Katowice

  • Trener KS Sigma Katowice:

    PIECUCH MARCIN

  • Goście:

    KS Hockey Team Oświęcim

  • Trener KS Hockey Team Oświęcim:

    URBAŃCZYK SZYMON

  • Wynik:

    5:8 (1:2, 0:1, 4:5)

  • Data:

    26.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:15

  • Godzina zakończenia:

    21:55

  • Sędzia główny:

    MATLAKIEWICZ PIOTR, BAJON PAWEŁ

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:11 +1

Bernaś Damian Połącarz Tomasz

1:1 09:11 EQ

Fonfara Roman Szymański Mateusz

1:2 12:47 EQ

Żmuda Szymon Korczyk Wojciech

1:3 29:56 EQ

Budzowski Artur Krompiec Seweryn

1:4 45:56 EQ

Korczyk Wojciech Szpakowski Bartłomiej

2:4 47:38 EQ

Piecuch Marcin Szymański Mateusz

2:5 47:50 EQ

Budzowski Artur Salamon Wojciech

3:5 50:00 EQ

Kaszuba Krzysztof Pacuła Wojciech, Piecuch Marcin

3:6 52:40 EQ

Stachura Wojciech Krompiec Seweryn

3:7 53:00 EQ

Żmuda Szymon

4:7 53:14 EQ

Kaszuba Krzysztof Pyrskała Patryk

4:8 55:51 EQ

Ryczko Miłosz

5:8 57:54 EQ

Kaszuba Krzysztof Piecuch Marcin, Pacuła Wojciech

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:09 Gnyp Michał KS Sigma Katowice 2 Zahaczenie
16:45 Kaszuba Krzysztof KS Sigma Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:38 Fonfara Roman KS Sigma Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:12 Domogała Mateusz KS Sigma Katowice 2 Kary nałożone na bramkarza

Składy

KS Sigma Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
69 Domogała Mateusz 60:00 8 0 8 0
1 Szostok Adam 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Piecuch Marcin 1 2 3 0
4 Gnyp Michał 0 0 0 2
9 Pyrskała Patryk 0 1 1 0
22 Szymański Mateusz 0 2 2 0
13 Pacuła Wojciech 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korusiewicz Dominik 0 0 0 0
88 Langner Olgierd 0 0 0 0
3 Wilk Igor 0 0 0 0
21 Fonfara Roman 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Lubczyk Wojciech 0 0 0 0
66 Gawlas Grzegorz 0 0 0 0
19 Kaszuba Krzysztof 3 0 3 2

KS Hockey Team Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Szałaśny Piotr 60:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Połącarz Gabriel 0 0 0 0
87 Krzemień Przemysław 0 0 0 0
20 Stachura Wojciech 1 0 1 0
14 Ryczko Miłosz 1 0 1 0
7 Ziober Łukasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Połącarz Tomasz 0 1 1 0
21 Gądek Tomasz 0 0 0 0
10 Salamon Wojciech 0 1 1 0
96 Krompiec Seweryn 0 2 2 0
5 Budzowski Artur 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Bernaś Damian 1 0 1 0
71 Korczyk Wojciech 1 1 2 0
55 Żmuda Szymon 2 0 2 0
79 Szpakowski Bartłomiej 0 1 1 0