Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    6:2 (1:0, 4:0, 1:2)

  • Data:

    08.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:15

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Piotr Cytawa

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 15:41 EQ

Hetzer Alexander Panasewicz Julian, Nowak Antoni

2:0 21:01 EQ

Sosnowski Aleks Żyła Marcel

3:0 29:25 EQ

Sosnowski Alan

4:0 38:19 EQ

Dłużewski Borys

5:0 39:07 EQ

Sosnowski Alan Jarząbkiewicz Szym.

6:0 41:20 +1

Panasewicz Julian

6:1 44:12 EQ

Powajbo Jan Hennig Dominik

6:2 49:12 -1

Powajbo Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:24 Powajbo Jan HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Zahaczenie
13:39 Ścisłowski Tymon GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:33 Połom Dariusz HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:18 Muszyński Patryk HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Przeszkadzanie
36:25 Hennig Dominik HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:40 Żuchlewski Krzysztof HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
45:06 Bróż Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:17 Muszyński Patryk HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Wysoki kij

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
12 Simiński Stanisław 40:00 16 14 2 87
1 Madaliński Igor 20:00 6 6 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Hetzer Alexander 1 0 1 0
6 Nowak Antoni 0 1 1 0
4 Pańko-D. Tomir 0 0 0 0
23 Panasewicz Julian 1 1 2 0
9 Dłużewski Borys 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jarząbkiewicz Szym. 0 1 1 0
3 Kowalski Aleksander 0 0 0 0
11 Sosnowski Aleks 1 0 1 0
17 Bróż Kacper 0 0 0 2
22 Sosnowski Alan 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Zaborowski Kosma 0 0 0 0
19 Mochalov Matvii 0 0 0 0
25 Żyła Marcel 0 1 1 0
10 Kruszyński Mikołaj 0 0 0 0
18 Ścisłowski Tymon 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Furmański Filip 0 0 0 0
16 Jaczuk Grzegorz 0 0 0 0

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 40:00 22 20 2 90
2 Fabrowski Ch. Jan 20:00 18 14 4 77

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 0 0 0 4
8 Hennig Dominik 0 1 1 2
11 Powajbo Jan 2 0 2 2
7 Połom Dariusz 0 0 0 2
23 Fabrowski-Ch. Andrzej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Śmigielski Hubert 0 0 0 0
37 Pietrzak Kacper 0 0 0 0
67 Kuźmicz Jerzy 0 0 0 0
5 Tanaś Nikodem 0 0 0 0
44 Milowicz Beniamin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Urban Aleksander 0 0 0 0
22 Kasprzak Borys 0 0 0 0
14 Żuchlewski Krzysztof 0 0 0 2
2 Żukowski Tymon 0 0 0 0
20 Szwajkowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Jurzyk Damian 0 0 0 0