Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Bombek Malbork (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM):

    Sławomir Nawrocki

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    2:13 (1:2, 0:4, 1:7)

  • Data:

    22.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:30

  • Godzina zakończenia:

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Jan Andrzejewski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    31

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 10:20 EQ

Fabrowski-Ch. Andrzej Fabrowski-Ch. Andrzej

1:1 12:09 +1

Dobrzyński Bartosz Bołtryk Tymoteusz, Cybulski Kacper

1:2 13:47 EQ

Powajbo Jan

1:3 29:51 EQ

Powajbo Jan Żuchlewski Krzysztof

1:4 31:47 EQ

Śmigielski Hubert Pietrzak Kacper

1:5 34:14 EQ

Powajbo Jan

1:6 36:12 EQ

Fabrowski-Ch. Andrzej Połom Dariusz

2:6 47:29 EQ

Dobrzyński Bartosz

2:7 48:19 EQ

Fabrowski-Ch. Andrzej Kuźmicz Jerzy

2:8 48:33 EQ

Hennig Dominik Muszyński Patryk

2:9 52:32 EQ

Połom Dariusz Muszyński Patryk

2:10 54:06 EQ

Pietrzak Kacper

2:11 54:34 EQ

Fabrowski-Ch. Andrzej Kuźmicz Jerzy

2:12 55:38 EQ

Muszyński Patryk Śmigielski Hubert

2:13 58:39 EQ

Powajbo Jan Muszyński Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:55 Bołtryk Juliusz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
12:03 Śmigielski Hubert HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
18:46 Wojciechowski Patryk UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Zahaczenie
20:21 Łaszkiewicz Francisz. UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:49 Połom Dariusz HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

UKS Bombek Malbork (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Jóźwiak Aleks 60:00 64 51 13 79
1 Ciesielski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Cybulski Kacper 0 1 1 0
16 Lubiński Jakub 0 0 0 0
18 Wojciechowski Patryk 0 0 0 2
17 Bołtryk Tymoteusz 0 1 1 0
13 Dobrzyński Bartosz 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Kolitz Mateusz 0 0 0 0
7 Wensker Krzysztof 0 0 0 0
15 Kujawa Filip 0 0 0 0
10 Maszaro Szymon 0 0 0 0
72 Bołtryk Juliusz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Muczeński Mariusz 0 0 0 0
6 Rutkowska Iga 0 0 0 0
14 Lewandowski II Marc. 0 0 0 0
3 Mitkowski Michał 0 0 0 0
12 Komar Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Błażewicz Hubert 0 0 0 0
9 Łaszkiewicz Francisz. 0 0 0 2

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 40:00 16 14 2 87
1 Fabrowski Ch. Jan 20:00 3 3 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 1 3 4 0
7 Hennig Dominik 1 0 1 0
2 Powajbo Jan 4 0 4 0
29 Połom Dariusz 1 1 2 2
28 Fabrowski-Ch. Andrzej 4 1 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Śmigielski Hubert 1 1 2 2
37 Pietrzak Kacper 1 1 2 0
67 Kuźmicz Jerzy 0 2 2 0
21 Tanaś Nikodem 0 0 0 0
8 Milowicz Beniamin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Urban Aleksander 0 0 0 0
5 Kasprzak Borys 0 0 0 0
18 Żuchlewski Krzysztof 0 1 1 0
20 Żukowski Tymon 0 0 0 0
14 Szwajkowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Jurzyk Damian 0 0 0 0