STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź II U12 (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II U12 (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Goście:

    MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM)

  • Trener MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM):

    Górski Grzegorz

  • Wynik:

    2:14 (0:2, 1:10, 1:2)

  • Data:

    05.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Tadeusz Raczyński

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Gawin

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 12:01 EQ

Libner Jakub

0:2 18:00 EQ

Dyrka Wojciech Pohribnyi Viacheslav, Kapuśniak Franciszek

1:2 20:33 EQ

Pudeł Szymon Krompasky Radomir, Mitukiewicz Krzysztof

1:3 22:07 EQ

Włodarczyk Aleksander Okrzesik Mieszko

1:4 23:03 EQ

Libner Jakub

1:5 25:01 EQ

Libner Jakub Okrzesik Mieszko, Dyrka Wojciech

1:6 26:24 EQ

Dyrka Wojciech Libner Jakub

1:7 27:26 EQ

Dyrka Wojciech Kapuśniak Franciszek, Włodarczyk Aleksander

1:8 27:41 EQ

Libner Jakub

1:9 29:05 EQ

Libner Jakub

1:10 32:07 EQ

Libner Jakub

1:11 35:35 EQ

Libner Jakub

1:12 36:59 EQ

Okrzesik Mieszko Dyrka Wojciech, Libner Jakub

1:13 40:33 EQ

Dyrka Wojciech

2:13 45:37 EQ

Krompasky Radomir Sut Karol

2:14 51:27 EQ

Libner Jakub Okrzesik Mieszko

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:12 Kisielewski Aleksander ŁKH Łódź II U12 (ŻM) 2 Podcięcie
08:16 Kapuśniak Franciszek MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM) 2 Trzymanie
10:08 Linard Julian ŁKH Łódź II U12 (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety
11:02 Kapuśniak Franciszek MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
17:23 Włodarczyk Aleksander MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM) 2 Podcięcie
18:00 Pohribnyi Viacheslav MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM) 2 Podcięcie
23:50 Mitukiewicz Krzysztof ŁKH Łódź II U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie
24:26 Kapuśniak Franciszek MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie
34:47 Rzeszutek Kacper MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM) 2 Opóźnianie gry
39:06 Okrzesik Mieszko MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM) 2 Podcięcie
45:55 Zaleski Kajetan MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM) 2 Podcięcie

Składy

ŁKH Łódź II U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Prencel Wojciech 00:00 0 0 0 0
12 Balcerski Antoni 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Sut Karol 0 1 1 0
0 Mitukiewicz Krzysztof 0 1 1 2
38 Krompasky Radomir 1 1 2 0
22 Pudeł Szymon 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Brzeziński Stanisław 0 0 0 0
28 Simiński Tomasz 0 0 0 0
20 Kisielewski Aleksander 0 0 0 2
97 Przybycin Walter 0 0 0 0
92 Łakomski Hubert 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Celmer Marcelina 0 0 0 0
11 Stefaniak-Hauk Mateusz 0 0 0 0
88 Linard Julian 0 0 0 2
5 Miłaczewski Paweł 0 0 0 0
14 Błażyński Wiktor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Mitukiewicz Barbara 0 0 0 0

MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
38 Włodarczyk Szymon 00:00 0 0 0 0
10 Rzeszutek Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Okrzesik Mieszko 1 3 4 2
35 Libner Jakub 8 2 10 0
6 Zaleski Kajetan 0 0 0 2
4 Dyrka Wojciech 4 2 6 0
13 Pohribnyi Viacheslav 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
30 Kapuśniak Franciszek 0 2 2 6
26 Gniewosz Małgorzata 0 0 0 0
14 Owczarek Franciszek 0 0 0 0
5 Włodarczyk Aleksander 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Gniewosz Karolina 0 0 0 0
2 Cieślik Ivo 0 0 0 0
8 Wikierak Aleksander 0 0 0 0