OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    MUKS WTH Wrocław (ŻM)

  • Trener MUKS WTH Wrocław (ŻM):

    Jacek Wolski

  • Wynik:

    16:0 (4:0, 4:0, 8:0)

  • Data:

    05.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:30

  • Godzina zakończenia:

    12:15

  • Sędzia główny:

    Łukasz Wierucki, Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:16 EQ

Krajewski Adam Kowalski II Konrad, Sołdyk Jakub

2:0 04:12 EQ

Borysewicz Antoni Ratajczak Piotr, Sochacki Maciej

3:0 12:20 EQ

Krajewski Adam Rakowski Marcel, Sołdyk Jakub

4:0 13:04 EQ

Kaczyński Wiktor

5:0 28:57 EQ

Ratajczak Piotr Borysewicz Antoni

6:0 30:24 EQ

Krajewski Adam Kowalski II Konrad, Sołdyk Jakub

7:0 31:24 EQ

Rakowski Marcel Krajewski Adam

8:0 38:44 -1

Krajewski Adam Karpiński Stanisław

9:0 41:06 EQ

Rakowski Marcel Krajewski Adam

10:0 41:28 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam, Rakowski Marcel

11:0 43:18 EQ

Mielniczuk Julian

12:0 44:39 EQ

Kaczyński Wiktor

13:0 49:21 -1

Szymański Mikołaj

14:0 55:48 EQ

Krajewski Adam Kowalski II Konrad

15:0 56:02 EQ

Rakowski Marcel Gromadzki Dawid

16:0 56:29 EQ

Pozauć Paweł Mielniczuk Julian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:54 Kowalski II Konrad GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Uderzenie kijem
38:32 Kowalski II Konrad GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
46:04 Ratajczak Piotr GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Zahaczenie
47:44 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
52:14 Okrzesik Mieszko MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Przeszkadzanie
57:20 Kaczyński Wiktor GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
59:50 Dyrka Wojciech MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Nawrot Wojciech 29:36 10 10 0 100
2 Szczepkowski Antoni 30:24 10 10 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Szymański Mikołaj 1 0 1 0
11 Sołdyk Jakub 0 3 3 0
23 Rakowski Marcel 3 2 5 0
6 Kowalski II Konrad 1 3 4 4
21 Krajewski Adam 5 3 8 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gromadzki Dawid 0 1 1 0
17 Karpiński Stanisław 0 1 1 0
16 Mielniczuk Julian 1 1 2 0
9 Kaczyński Wiktor 2 0 2 2
19 Sencerz Anna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Rogoziński Igor 0 0 0 0
22 Sochacki Maciej 0 1 1 0
12 Ratajczak Piotr 1 1 2 2
4 Borysewicz Antoni 1 1 2 0
18 Bereśniewicz Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Musz Jacek 0 0 0 0
3 Pozauć Paweł 1 0 1 0
24 Deravchuk Denis 0 0 0 0

MUKS WTH Wrocław (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
40 Szostak Tymon 29:36 27 17 10 62
35 Włodarczyk Szymon 30:24 20 14 6 70

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
30 Okrzesik Mieszko 0 0 0 2
39 Libner Jakub 0 0 0 0
26 Zaleski Kajetan 0 0 0 0
28 Gniewosz Małgorzata 0 0 0 0
23 Pohribnyi Viacheslav 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Kapuśniak Franciszek 0 0 0 0
31 Piasecka Milena 0 0 0 0
22 Dyrka Wojciech 0 0 0 2
21 Cieślik Ivo 0 0 0 0
25 Piasecki Antoni 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Gniewosz Karolina 0 0 0 0
24 Górski Igor 0 0 0 0