Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    BKS Bydgoszcz (ŻM)

  • Trener BKS Bydgoszcz (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    6:2 (2:1, 3:0, 1:1)

  • Data:

    04.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:45

  • Godzina zakończenia:

    13:20

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cytawa, Piotr Cytawa

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:32 EQ

Ścisłowski Tymon Kruszyński Mikołaj

1:1 09:35 EQ

Smalcerz Robert

2:1 18:12 EQ

Panasewicz Julian

3:1 34:42 EQ

Hetzer Alexander Panasewicz Julian, Zaborowski Kosma

4:1 36:20 EQ

Sosnowski Alan Dłużewski Borys

5:1 39:26 EQ

Panasewicz Julian Dłużewski Borys

5:2 50:44 EQ

Kłos Dominik Jastrzębski Kamil

6:2 56:31 EQ

Bróż Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
18:46 Duda Maximilian BKS Bydgoszcz (ŻM) 2 Zahaczenie
59:35 Zieliński Kajetan BKS Bydgoszcz (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
12 Simiński Stanisław 29:16 7 6 1 85
1 Madaliński Igor 30:44 11 10 1 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Hetzer Alexander 1 0 1 0
16 Jaczuk Grzegorz 0 0 0 0
4 Pańko-D. Tomir 0 0 0 0
23 Panasewicz Julian 2 1 3 0
15 Zaborowski Kosma 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Dłużewski Borys 0 2 2 0
3 Kowalski Aleksander 0 0 0 0
11 Sosnowski Aleks 0 0 0 0
17 Bróż Kacper 1 0 1 0
22 Sosnowski Alan 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Seroka Dominik 0 0 0 0
21 Brzozowski II Kacper 0 0 0 0
25 Żyła Marcel 0 0 0 0
10 Kruszyński Mikołaj 0 1 1 0
18 Ścisłowski Tymon 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Nowak Antoni 0 0 0 0

BKS Bydgoszcz (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Brodziński Piotr 40:00 20 15 5 75
2 Lewandowski Kosma 20:00 9 8 1 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jastrzębski Kamil 0 1 1 0
13 Zieliński Kajetan 0 0 0 2
7 Czywczyński Mikołaj 0 0 0 0
9 Lewandowski Marcel 0 0 0 0
5 Szyszka Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Duda Maximilian 0 0 0 2
16 Ostrowski Igor 0 0 0 0
6 Smalcerz Robert 1 0 1 0
11 Kłos Dominik 1 0 1 0
18 Nitka Sara 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Kłobukowski Jan 0 0 0 0
17 Chilewski Stanisław 0 0 0 0
77 Wilczewski Flavio 0 0 0 0
8 Klamra Jakub 0 0 0 0
15 Kowalski Jakub 0 0 0 0