OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    BKS Bydgoszcz (ŻM)

  • Trener BKS Bydgoszcz (ŻM):

    Andrzej Mateja

  • Wynik:

    14:1 (4:0, 3:1, 7:0)

  • Data:

    01.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    13:30

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cytawa, Piotr Cytawa

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:23 EQ

Nowaczyk Adrian Karpiński Stanisław

2:0 03:05 EQ

Bereśniewicz Filip

3:0 10:36 EQ

Szymański Mikołaj

4:0 11:22 EQ

Musz Jacek Bereśniewicz Filip

5:0 23:16 EQ

Bereśniewicz Filip Krajewski Adam, Szymański Mikołaj

6:0 26:40 EQ

Nowaczyk Adrian Ratajczak Piotr, Karpiński Stanisław

7:0 30:14 -1

Bereśniewicz Filip Gromadzki Dawid

7:1 33:14 EQ

Kłos Dominik

8:1 42:39 EQ

Krajewski Adam Mielniczuk Julian

9:1 47:10 EQ

Krajewski Adam Mielniczuk Julian

10:1 48:03 EQ

Krajewski Adam Nowaczyk Adrian

11:1 49:44 -1

Bereśniewicz Filip

12:1 52:12 EQ

Nowaczyk Adrian Mielniczuk Julian

13:1 57:34 +1

Rakowski Marcel Sołdyk Jakub, Gromadzki Dawid

14:1 59:05 EQ

Mielniczuk Julian Bereśniewicz Filip, Krajewski Adam

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:58 Karpiński Stanisław GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:56 Rogoziński Igor GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
48:32 Nowaczyk Adrian GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:44 Szymański Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
52:44 Szymański Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 10 Kara za niesportowe zachowanie
57:24 Duda Maximilian BKS Bydgoszcz (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Szczepkowski Antoni 32:49 9 9 0 100
1 Nawrot Wojciech 27:11 10 9 1 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gromadzki Dawid 0 2 2 0
11 Sołdyk Jakub 0 1 1 0
23 Rakowski Marcel 1 0 1 0
9 Kaczyński Wiktor 0 0 0 0
19 Sencerz Anna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Karpiński Stanisław 0 2 2 2
5 Rogoziński Igor 0 0 0 2
16 Mielniczuk Julian 1 3 4 0
17 Nowaczyk Adrian 3 1 4 2
21 Krajewski Adam 3 2 5 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Szymański Mikołaj 1 1 2 12
24 Deravchuk Denis 0 0 0 0
15 Musz Jacek 1 0 1 0
18 Bereśniewicz Filip 4 2 6 0
12 Ratajczak Piotr 0 1 1 0

BKS Bydgoszcz (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Brodziński Piotr 40:00 22 15 7 68
2 Lewandowski Kosma 20:00 16 9 7 56

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Duda Maximilian 0 0 0 2
19 Janicki Oliwier 0 0 0 0
7 Czywczyński Mikołaj 0 0 0 0
9 Lewandowski Marcel 0 0 0 0
5 Szyszka Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Chilewski Stanisław 0 0 0 0
16 Ostrowski Igor 0 0 0 0
14 Smalcerz Robert 0 0 0 0
12 Zieliński Igor 0 0 0 0
25 Klamra Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kłobukowski Jan 0 0 0 0
21 Nitka Sara 0 0 0 0
77 Wilczewski Flavio 0 0 0 0
15 Kowalski Jakub 0 0 0 0
11 Kłos Dominik 1 0 1 0