Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Goście:

    UKS Bombek Malbork (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    4:6 (1:3, 0:2, 3:1)

  • Data:

    29.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:45

  • Sędzia główny:

    Arkadiusz Witczak, Piotr Zdunek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    3000

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:56 EQ

Sarnowski Marcel Dobrzyński Bartosz

1:1 08:57 EQ

Łakomski Hubert

1:2 09:15 EQ

Adamczyk Justyna Dochniak Aleks

1:3 14:55 EQ

Wojciechowski Patryk

1:4 29:10 EQ

Kujawa Filip

1:5 34:35 EQ

Wojciechowski Patryk

2:5 41:36 EQ

Miłaczewski Paweł Linard Julian

2:6 48:19 EQ

Dobrzyński Bartosz

3:6 50:59 EQ

Łakomski Hubert Brzeziński Stanisław

4:6 53:25 EQ

Krompasky Radomir Linard Julian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:12 Łakomski Hubert ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety
19:59 Kujawa Filip UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Uderzenie kijem
20:47 Krompasky Radomir ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Uderzenie kijem
25:36 Mitkowski Michał UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Zahaczenie
38:25 Muczeński Mariusz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Zahaczenie
39:06 Linard Julian ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:40 Wojciechowski Patryk UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
49:11 Sarnowski Marcel UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
58:41 Sarnowski Marcel UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Prencel Wojciech 60:00 40 34 6 85

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Brzeziński Stanisław 0 1 1 0
99 Mitukiewicz Barbara 0 0 0 0
5 Miłaczewski Paweł 1 0 1 0
38 Krompasky Radomir 1 0 1 2
11 Hauk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Pudeł Szymon 0 0 0 0
16 Kisielewski Aleksand. 0 0 0 0
97 Przybycin Walter 0 0 0 0
92 Łakomski Hubert 2 0 2 2
88 Linard Julian 0 2 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Stankiewicz Emilia 0 0 0 0
14 Błażyński Wiktor 0 0 0 0
51 Kowalewski Juliusz 0 0 0 0
3 Mitukiewicz Krzysztof 0 0 0 0
10 Stankiewicz Blanka 0 0 0 0

UKS Bombek Malbork (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Jóźwiak Aleks 60:00 44 40 4 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Błażewicz Hubert 0 0 0 0
0 Łaszkiewicz Francisz. 0 0 0 0
0 Lubiński Jakub 0 0 0 0
0 Sarnowski Marcel 1 0 1 4
0 Dobrzyński Bartosz 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
0 Kolitz Mateusz 0 0 0 0
0 Muczeński Mariusz 0 0 0 2
0 Maszaro Szymon 0 0 0 0
0 Kujawa Filip 1 0 1 2
0 Wojciechowski Patryk 2 0 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
0 Dochniak Aleks 0 1 1 0
10 Wensker Krzysztof 0 0 0 0
12 Adamczyk Justyna 1 0 1 0
6 Cybulski Kacper 0 0 0 0
13 Mitkowski Michał 0 0 0 2