STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM)

  • Trener MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM):

    Grzegorz Górski

  • Wynik:

    5:8 (1:1, 1:4, 3:3)

  • Data:

    27.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:30

  • Godzina zakończenia:

    12:15

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Michał Kłosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:18 EQ

Pohribnyi Viacheslav

1:1 07:44 EQ

Panasewicz Julian Pańko-Drzewucki Tomir

1:2 24:44 EQ

Zaleski Kajetan Włodarczyk Aleksander

1:3 26:18 EQ

Jelonkiewicz Szymon

2:3 28:49 EQ

Panasewicz Julian

2:4 37:58 EQ

Zaleski Kajetan Okrzesik Mieszko

2:5 39:11 EQ

Libner Jakub Włodarczyk Aleksander

2:6 41:55 EQ

Piasecki Antoni Kapuśniak Franciszek

2:7 43:17 EQ

Pohribnyi Viacheslav

2:8 47:34 EQ

Libner Jakub

3:8 49:41 EQ

Sosnowski Aleks Kowalski Aleksander

4:8 51:00 EQ

Jarząbkiewicz Szymon Sosnowski Alan, Bróż Kacper

5:8 59:29 +2

Dłużewski Borys Panasewicz Julian, Sosnowski Aleks

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:43 Mochalov Matvii GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie
20:14 Libner Jakub MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:15 Libner Jakub MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
57:55 Piasecki Antoni MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:07 Jelonkiewicz Szymon MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM) 2 Atak kolanem

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Simiński Stanisław 20:00 1 0 1 0
1 Madaliński Igor 40:00 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Seroka Dominik 0 0 0 0
4 Pańko-Drzewucki Tomir 0 1 1 0
23 Panasewicz Julian 2 1 3 0
6 Nowak Antoni 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Dłużewski Borys 1 0 1 0
24 Kowalski Aleksander 0 1 1 0
11 Sosnowski Aleks 1 1 2 0
21 Jarząbkiewicz Szymon 1 0 1 0
25 Żyła Marcel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Maślak Piotr 0 0 0 0
15 Hetzer Alexander 0 0 0 0
17 Bróż Kacper 0 1 1 0
22 Sosnowski Alan 0 1 1 0
5 Brzozowski II Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Mochalov Matvii 0 0 0 2

MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
38 Włodarczyk Szymon 40:00 2 0 2 0
10 Rzeszutek Kacper 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Okrzesik Mieszko 0 1 1 0
35 Libner Jakub 2 0 2 4
6 Zaleski Kajetan 2 0 2 0
7 Włodarczyk Aleksander 0 2 2 0
13 Pohribnyi Viacheslav 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
30 Kapuśniak Franciszek 0 1 1 0
27 Piasecka Milena 0 0 0 0
5 Jelonkiewicz Szymon 1 0 1 2
2 Cieślik Ivo 0 0 0 0
12 Piasecki Antoni 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Szostak Tymon 0 0 0 0