OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻM):

    Marek Syniawa

  • Goście:

    UKS Bombek Malbork (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    25:1 (8:0, 9:1, 8:0)

  • Data:

    15.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:00

  • Sędzia główny:

    Tomasz Kurowski, Arkadiusz Witczak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:00 EQ

Pavliv Davyd Stechni Maciej

2:0 02:00 EQ

Wiktorski Tymoteusz

3:0 06:00 EQ

Stępień II Jan Krzesłowski Wiktor

4:0 09:00 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Piętka Igor

5:0 13:15 EQ

Krzesłowski Igor Gawrysiak Bartłomiej

6:0 16:00 EQ

Lenartowski Kacper Świderski Wojciech

7:0 17:00 EQ

Piętka Igor Stechni Maciej

8:0 19:54 EQ

Lenartowski Kacper Pavliv Davyd

9:0 22:00 EQ

Rainert Antoni Stępień II Jan

10:0 23:00 EQ

Stechni Maciej

11:0 26:00 EQ

Gawrysiak Bartłomiej

12:0 27:30 EQ

Krzesłowski Wiktor Piętka Igor

12:1 28:40 EQ

Dobrzyński Bartosz

13:1 30:30 EQ

Gawrysiak Bartłomiej

14:1 31:15 EQ

Rainert Antoni Stępień II Jan

15:1 31:45 EQ

Rainert Antoni Krzesłowski Wiktor

16:1 36:00 EQ

Krzesłowski Wiktor

17:1 36:40 EQ

Pavliv Davyd Świderski Wojciech

18:1 40:15 EQ

Krzesłowski Wiktor

19:1 42:30 EQ

Świderski Wojciech

20:1 46:00 EQ

Gawrysiak Bartłomiej

21:1 47:00 EQ

Stępień II Jan Krzesłowski Wiktor

22:1 54:40 EQ

Świderski Wojciech Lenartowski Kacper

23:1 55:20 EQ

Stępień II Jan Wiktorski Tymoteusz

24:1 56:10 EQ

Piętka Igor

25:1 59:00 EQ

Świderski Wojciech

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:00 Jóźwiak Aleks UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Kary nałożone na bramkarza

Składy

ŁKH Łódź (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Skiba Szymon 30:00 3 3 0 100
82 Kuc Gabriel 30:00 4 3 1 75

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Stępień II Jan 3 2 5 0
13 Rainert Antoni 3 0 3 0
88 Lenartowski Kacper 2 1 3 0
26 Świderski Wojciech 3 2 5 0
33 Piętka Igor 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Gawrysiak Bartłomiej 4 1 5 0
84 Krzesłowski Igor 1 0 1 0
9 Krzesłowski Wiktor 3 3 6 0
99 Makal Emil 0 0 0 0
25 Olsiewicz Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Pavliv Davyd 2 1 3 0
8 Stechni Maciej 1 2 3 0
22 Wiktorski Tymoteusz 1 1 2 0
21 Sobczak Igor 0 0 0 0

UKS Bombek Malbork (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Jóźwiak Aleks 40:00 60 43 17 71
99 Rutkowska Iga 20:00 27 19 8 70

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Bołtryk Tymoteusz 0 0 0 0
13 Sarnowski Marcel 0 0 0 0
7 Maszaro Szymon 0 0 0 0
15 Kujawa Filip 0 0 0 0
11 Bołtryk Juliusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Dochniak Aleks 0 0 0 0
10 Łaszkiewicz Francisz. 0 0 0 0
9 Lubiński Jakub 0 0 0 0
5 Wojciechowski Patryk 0 0 0 0
16 Dobrzyński Bartosz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Malec Kornel 0 0 0 0
18 Muczeński Mariusz 0 0 0 0
6 Mitkowski Michał 0 0 0 0
3 Adamczyk Justyna 0 0 0 0
4 Cybulski Kacper 0 0 0 0