OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź (ŻS)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻS):

    MAREK SYNIAWA

  • Goście:

    UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg (ŻS):

    NAWROCKI SŁAWOMIR

  • Wynik:

    5:4 (0:1, 0:1, 5:2)

  • Data:

    29.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:50

  • Sędzia główny:

    ARKADIUSZ WITCZAK

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:36 EQ

Juchniewicz II Jacek

0:2 21:30 EQ

Muczeński Michał

1:2 40:40 EQ

Rainert Antoni Świderski Wojciech

1:3 44:07 EQ

Juchniewicz II Jacek Pezowicz Maciej

2:3 45:36 EQ

Kowalczyk Oliwier Cieślak Dominik

2:4 49:29 EQ

Muczeński Michał Brzezińska Maja

3:4 51:07 EQ

Shamenko Olekseii Gawrysiak Bartłomiej

4:4 57:35 EQ

Krzesłowski Igor Cieślak Dominik

5:4 59:20 EQ

Cieślak Dominik Kowalczyk Oliwier

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:47 Brzezińska Maja UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Zahaczenie
04:47 Jaskulska Olga UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Podcięcie
11:59 Gulczyński Jan UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Uderzenie kijem
15:01 Jaskulski Rafał UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
16:34 Gawrysiak Bartłomiej ŁKH Łódź (ŻS) 2 Atak łokciem
26:12 Wocial Jakub UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Uderzenie kijem
31:51 Juchniewicz II Jacek UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
33:54 Muczeński Michał UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
48:29 Misztal Damian UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Przeszkadzanie
49:04 Krzesłowski Wiktor ŁKH Łódź (ŻS) 2 Zahaczenie
51:52 Juchniewicz II Jacek UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

ŁKH Łódź (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Skiba Szymon 20:00 15 13 2 86
1 Walkowiak Paweł 40:00 26 24 2 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Cieślak Dominik 1 2 3 0
16 Gawrysiak Bartłomiej 0 1 1 2
19 Kołeczek Jakub 0 0 0 0
23 Kowalczyk Oliwier 1 1 2 0
56 Kozak Marko 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
84 Krzesłowski Igor 1 0 1 0
9 Krzesłowski Wiktor 0 0 0 2
14 Kudliński Artur 0 0 0 0
24 Myszka Mateusz 0 0 0 0
27 Łakomski Norbert 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Pavilv David 0 0 0 0
25 Olsiewicz Mateusz 0 0 0 0
33 Piętka Igor 0 0 0 0
13 Rainert Antoni 1 0 1 0
55 Shamenko Olekseii 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Sobczak Igor 0 0 0 0
26 Świderski Wojciech 0 1 1 0

UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król II Michał 20:00 9 9 0 100
2 Czerniewski Wojciech 40:00 18 14 4 77

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Wocial Jakub 0 0 0 2
4 Gulczyński Jan 0 0 0 2
13 Brzezińska Maja 0 1 1 2
14 Muczeński Michał 2 0 2 2
17 Romanowski Jan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Misztal Damian 0 0 0 2
18 Jaskulska Olga 0 0 0 2
67 Pezowicz Maciej 0 1 1 0
16 Pakulski Miłosz 0 0 0 0
44 Juchniewicz II Jacek 2 0 2 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Jaskulski Rafał 0 0 0 2
26 Rabażyński Cyprian 0 0 0 0