Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS):

    Janusz Bochiński

  • Goście:

    UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg (ŻS):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    20:2 (9:0, 4:1, 7:1)

  • Data:

    08.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:45

  • Sędzia główny:

    Łukasz Wierucki, Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:10 EQ

Feltsirovich Dzianis Bagiński Patryk, Dzikowski Dominik

2:0 00:48 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam

3:0 02:55 EQ

Krajewski Adam Dawid Borys, Kowalski II Konrad

4:0 05:12 EQ

Dawid Borys Krajewski Adam

5:0 06:08 EQ

Feltsirovich Dzianis

6:0 09:00 EQ

Kowalski II Konrad Dawid Borys, Krajewski Adam

7:0 11:44 EQ

Dawid Borys Kowalski II Konrad, Krajewski Adam

8:0 16:00 EQ

Feltsirovich Dzianis Dzikowski Dominik, Polnar Mieszko

9:0 18:06 EQ

Polnar Mieszko Feltsirovich Dzianis

10:0 23:08 EQ

Bagiński Patryk Polnar Mieszko

11:0 25:56 EQ

Dawid Borys Krajewski Adam

12:0 28:18 EQ

Polnar Mieszko Dawid Borys, Krajewski Adam

13:0 36:57 -1

Dzikowski Dominik Bagiński Patryk

13:1 39:54 EQ

Brzezińska Maja Muczeński Michał

14:1 42:26 EQ

Krajewski Adam Dawid Borys

15:1 43:35 EQ

Bagiński Patryk Feltsirovich Dzianis

16:1 44:09 EQ

Krajewski Adam Dawid Borys, Polnar Mieszko

17:1 49:03 +1

Bagiński Patryk

17:2 51:18 EQ

Romanowski Jan

18:2 56:06 EQ

Feltsirovich Dzianis Bagiński Patryk, Krajewski Adam

19:2 57:03 EQ

Feltsirovich Dzianis Bagiński Patryk

20:2 59:18 EQ

Feltsirovich Dzianis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:42 Bagiński Patryk GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
19:42 Misztal Damian UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Trzymanie
24:44 Rukat Miłosz UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:40 Wasiluk Dawid GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Zahaczenie
47:04 Muczeński Michał UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Atak kolanem

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Jóźwiak Wojciech 28:42 13 13 0 100
2 Karol Dawid 31:18 15 13 2 86

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Chyrkin Wowa 0 0 0 0
23 Sochacki Maciej 0 0 0 0
8 Dawid Borys 3 5 8 0
6 Kowalski II Konrad 2 2 4 0
21 Krajewski Adam 3 7 10 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wasiluk Dawid 0 0 0 2
19 Polnar Mieszko 2 3 5 0
12 Feltsirovich Dzianis 6 2 8 0
3 Bagiński Patryk 3 4 7 2
24 Dzikowski Dominik 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Zaborowski Paweł 0 0 0 0
5 Banaczyk Marek 0 0 0 0
30 Tuszkowski Maciej 0 0 0 0
31 Vitek Jakub 0 0 0 0
18 Chołaściński Marcel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Salewski Maksymilian 0 0 0 0

UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król II Michał 32:58 32 21 11 65
2 Czerniewski Wojciech 27:12 27 18 9 66

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Wocial Jakub 0 0 0 0
24 Gulczyński Jan 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 1 0 1 0
14 Muczeński Michał 0 1 1 2
17 Romanowski Jan 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Rukat Miłosz 0 0 0 2
9 Misztal Damian 0 0 0 2
18 Jaskulska Olga 0 0 0 0
76 Pezowicz Maciej 0 0 0 0
44 Juchniewicz II Jacek 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Walas Wojciech 0 0 0 0
3 Bruggemann Hubert 0 0 0 0
26 Walas Piotr 0 0 0 0
28 Jaskulski Rafał 0 0 0 0
34 Rabażyński Cyprian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Pakulski Miłosz 0 0 0 0