STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS):

    Andrzej Podlas

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS):

    Janusz Bochiński

  • Wynik:

    6:2 (3:1, 1:0, 2:1)

  • Data:

    14.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    18:55

  • Sędzia główny:

    Michał Gerne, Sebastian Machel

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    15

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:44 EQ

Feltsirovich Dzianis

1:1 13:46 EQ

Podborny Rafał Szotkiewicz Emil

2:1 16:36 EQ

Golik Łukasz

3:1 17:59 EQ

Lewandowski Igor Wojtkowiak Wincenty

4:1 22:15 EQ

Szpucha Jan

5:1 40:55 EQ

Podborny Rafał Hoszwa January

6:1 47:58 EQ

Szotkiewicz Emil

6:2 54:29 EQ

Krajewski Adam

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:06 Golik Łukasz MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
50:47 Feltsirovich Dzianis GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Rzucenie na bandę
50:47 Feltsirovich Dzianis GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Chojnicki Bartosz 40:00 2 0 2 0
45 Buczel Tymon 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Szotkiewicz Emil 1 1 2 0
15 Gimiński Marcel 0 0 0 0
91 Podborny Rafał 2 0 2 0
20 Lewandowski Igor 1 0 1 0
17 Hoszwa January 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Golik Łukasz 1 0 1 2
5 Nikitopoulos Daniel 0 0 0 0
9 Szpucha Jan 1 0 1 0
88 Wilmański Brus 0 0 0 0
10 Suszko Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Pawłowski Sylwester 0 0 0 0
87 Bartoszewicz Oliwier 0 0 0 0
42 Żołnowski Igor 0 0 0 0
76 Batorski Stanisław 0 0 0 0
68 Wojtkowiak Wincenty 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Górnik Tymoteusz 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Jóźwiak Wojciech 20:00 3 0 3 0
9 Karol Dawid 40:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wasiluk Dawid 0 0 0 0
19 Polnar Mieszko 0 0 0 0
3 Bagiński Patryk 0 0 0 0
12 Feltsirovich Dzianis 1 0 1 12
21 Krajewski Adam 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Salewski Maksymilian 0 0 0 0
5 Dzikowski Dominik 0 0 0 0
20 Łąpieś Magdalena 0 0 0 0
6 Kowalski II Konrad 0 0 0 0
24 Łapińska Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Banaczyk Marek 0 0 0 0
8 Dawid Borys 0 0 0 0
16 Vitek Jakub 0 0 0 0
11 Zaborowski Paweł 0 0 0 0
14 Chołaściński Marcel 0 0 0 0