Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS):

    Janusz Bochiński

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (ŻS)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻS):

    Andrzej Podlas

  • Wynik:

    1:7 (0:2, 0:4, 1:1)

  • Data:

    26.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    14:00

  • Sędzia główny:

    Jan Andrzejewski, Michał Kłosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:32 EQ

Szpucha Jan Nikitopoulos Daniel

0:2 15:03 EQ

Szpucha Jan

0:3 29:09 EQ

Hoszwa January Podborny Rafał

0:4 30:17 EQ

Hoszwa January Podborny Rafał, Lewandowski Igor

0:5 31:57 EQ

Nikitopoulos Daniel

0:6 36:53 EQ

Golik Łukasz Żołnowski Igor

1:6 43:56 EQ

Łąpieś Magdalena

1:7 44:21 EQ

Podborny Rafał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
22:41 Wasiluk Dawid GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
22:41 Podborny Rafał MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Jóźwiak Wojciech 40:00 16 13 3 81
11 Karol Dawid 20:00 12 8 4 66

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Banaczyk Marek 0 0 0 0
6 Byzewski Jakub 0 0 0 0
8 Dawid Borys 0 0 0 0
16 Vitek Jakub 0 0 0 0
7 Chyrkin Wowa 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Połczyński Franciszek 0 0 0 0
24 Filip Błażej 0 0 0 0
21 Krajewski Adam 0 0 0 0
3 Bagiński Patryk 0 0 0 0
10 Feltsirovich Dzianis 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Sochacki Maciej 0 0 0 0
13 Wasiluk Dawid 0 0 0 2
19 Polnar Mieszko 0 0 0 0
14 Łąpieś Magdalena 1 0 1 0
18 Łapińska Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Dzikowski Dominik 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Chojnicki Bartosz 40:00 15 15 0 100
45 Buczel Tymon 20:00 8 7 1 87

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Szotkiewicz Emil 0 0 0 0
15 Gimiński Marcel 0 0 0 0
91 Podborny Rafał 1 2 3 2
20 Lewandowski Igor 0 1 1 0
17 Hoszwa January 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Golik Łukasz 1 0 1 0
5 Nikitopoulos Daniel 1 1 2 0
9 Szpucha Jan 2 0 2 0
88 Wilmański Brus 0 0 0 0
22 Fraszko Artur 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Wojtkowiak Wincenty 0 0 0 0
99 Bartoszewicz Oliwier 0 0 0 0
68 Żołnowski Igor 0 1 1 0
76 Batorski Stanisław 0 0 0 0
10 Suszko Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Pawłowski Sylwester 0 0 0 0
11 Górnik Tymoteusz 0 0 0 0