STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS):

    Janusz Bochiński

  • Goście:

    AH Legia Warszawa U14 (ŻS)

  • Trener AH Legia Warszawa U14 (ŻS):

    Michał Porębski

  • Wynik:

    7:4 (6:1, 1:1, 0:2)

  • Data:

    08.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:20

  • Godzina zakończenia:

    15:10

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Piotr Cytawa

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:03 EQ

Zdziechowski Szymon Jurek Jiyan, Srokosz Tymon

1:1 02:12 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam

2:1 04:49 EQ

Wasiluk Dawid Dawid Borys, Vitek Jakub

3:1 07:34 EQ

Chyrkin Wowa Dawid Borys, Vitek Jakub

4:1 09:18 +1

Feltsirovich Dzianis

5:1 18:53 EQ

Chyrkin Wowa Vitek Jakub, Dawid Borys

6:1 19:17 EQ

Polnar Mieszko Banaczyk Marek

6:2 34:58 EQ

Jurek Jiyan

7:2 39:10 EQ

Bagiński Patryk Wasiluk Dawid

7:3 45:14 EQ

Srokosz Tymon

7:4 49:41 EQ

Srokosz Tymon Zdziechowski Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:03 Srokosz Tymon AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:16 Filip Błażej GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Karol Dawid 32:06 1 0 1 0
23 Fruczek Radosław 27:54 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Filip Błażej 0 0 0 2
10 Połczyński Franciszek 0 0 0 0
8 Dawid Borys 0 3 3 0
16 Vitek Jakub 0 3 3 0
7 Chyrkin Wowa 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Banaczyk Marek 0 1 1 0
13 Wasiluk Dawid 1 1 2 0
19 Polnar Mieszko 1 0 1 0
3 Bagiński Patryk 1 0 1 0
12 Feltsirovich Dzianis 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Sochacki Maciej 0 0 0 0
14 Byzewski Jakub 0 0 0 0
15 Dzikowski Dominik 0 0 0 0
6 Kowalski II Konrad 1 0 1 0
21 Krajewski Adam 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Chołaściński Marcel 0 0 0 0
25 Salewski Maksymilian 0 0 0 0

AH Legia Warszawa U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
71 Cegliński Juliusz 28:53 2 0 2 0
44 Stojek Szymon 29:18 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Srokosz Tymon 2 1 3 2
54 Łapa Jan 0 0 0 0
34 Zdziechowski Szymon 1 1 2 0
48 Jurek Jiyan 1 1 2 0
42 Staniszkis Witold 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Domalewski Kajetan 0 0 0 0
23 Trębacz Mikołaj 0 0 0 0
43 Mościcki Maksymilian 0 0 0 0
33 Wróblewski Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Liese Mateusz 0 0 0 0
24 Gajda Ignacy 0 0 0 0
35 Radzimirski Jan 0 0 0 0