Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (ŻS)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻS):

    ANDRZEJ PODLAS

  • Goście:

    ŁKH Łódź (ŻS)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻS):

    MAREK SYNIAWA

  • Wynik:

    14:0 (3:0, 6:0, 5:0)

  • Data:

    07.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

  • Sędzia główny:

    TOMASZ KUROWSKI, ARKADIUSZ WITCZAK

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:05 EQ

Żołnowski Igor Batorski Stanisław

2:0 09:32 EQ

Fraszko Artur Hoszwa January

3:0 17:44 EQ

Lewandowski Igor

4:0 20:50 EQ

Hoszwa January

5:0 28:34 EQ

Lewandowski Igor

6:0 31:04 EQ

Nikitopoulos Daniel

7:0 32:56 EQ

Lewandowski Igor Nikitopoulos Daniel

8:0 36:27 EQ

Golik Łukasz

9:0 37:25 EQ

Hoszwa January Lewandowski Igor

10:0 47:22 EQ

Szpucha Jan

11:0 48:22 EQ

Lewandowski Igor Podborny Rafał

12:0 53:01 EQ

Fraszko Artur Wilmański Brus

13:0 56:27 EQ

Podborny Rafał Lewandowski Igor

14:0 59:30 EQ

Golik Łukasz Lewandowski Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
18:16 Kozak Marko ŁKH Łódź (ŻS) 2 Podcięcie
26:37 Pawłowski Sylwester MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
26:37 Szotkiewicz Emil MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
28:37 Szotkiewicz Emil MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Kara za niesportowe zachowanie
36:14 Gimiński Marcel MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Zahaczenie
40:06 Gimiński Marcel MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Zahaczenie
44:33 Świderski Wojciech ŁKH Łódź (ŻS) 2 Atak kolanem
49:40 Pawłowski Sylwester MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Uderzenie trzonkiem kija
57:59 Gimiński Marcel MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

MKS Sokoły Toruń (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Chojnicki Bartosz 40:00 5 5 0 100
45 Buczel Tymon 20:00 2 2 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Szotkiewicz Emil 0 0 0 4
15 Gimiński Marcel 0 0 0 6
91 Podborny Rafał 1 1 2 0
20 Lewandowski Igor 4 3 7 0
17 Hoszwa January 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Golik Łukasz 2 0 2 0
5 Nikitopoulos Daniel 1 1 2 0
9 Szpucha Jan 1 0 1 0
88 Wilmański Brus 0 1 1 0
22 Fraszko Artur 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Wojtkowiak Wincenty 0 0 0 0
99 Bartoszewicz Oliwier 0 0 0 0
68 Żołnowski Igor 1 0 1 0
76 Batorski Stanisław 0 1 1 0
87 Pawłowski Sylwester 0 0 0 4

ŁKH Łódź (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Skiba Szymon 26:00 28 21 7 75
2 Jaroń Jakub 34:00 46 39 7 84

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Gawrysiak Bartłomiej 0 0 0 0
19 Kołeczek Jakub 0 0 0 0
96 Kopylov Maksym 0 0 0 0
23 Kowalczyk Oliwier 0 0 0 0
55 Kozak Marko 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
84 Krzesłowski Igor 0 0 0 0
9 Krzesłowski Wiktor 0 0 0 0
14 Kudliński Artur 0 0 0 0
88 Lenartowski Kacper 0 0 0 0
27 Łakomski Norbert 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Myszka Mateusz 0 0 0 0
7 Pavilv Davyd 0 0 0 0
33 Piętka Igor 0 0 0 0
13 Rajnert Antoni 0 0 0 0
56 Shamenko Olekseii 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Sobczak Igor 0 0 0 0
8 Stechni Maciej 0 0 0 0
31 Stępień II Jan 0 0 0 0
69 Ziankou Yahor 0 0 0 0
26 Świderski Wojciech 0 0 0 2