OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa (ŻS)

  • Trener AH Legia Warszawa (ŻS):

    Porębski Michał

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS):

    Janusz Bochiński

  • Wynik:

    3:5 (0:1, 1:1, 2:3)

  • Data:

    28.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    18:55

  • Sędzia główny:

    Paweł Podlas, Michał Guzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 13:02 EQ

Feltsirovich Dzianis Bagiński Patryk

1:1 20:52 EQ

Jurek Jiyan

1:2 36:33 EQ

Dawid Borys Chyrkin Wowa

1:3 42:43 EQ

Banaczyk Marek Wasiluk Dawid

1:4 49:31 EQ

Feltsirovich Dzianis Wasiluk Dawid

1:5 50:31 EQ

Wasiluk Dawid Feltsirovich Dzianis

2:5 51:24 EQ

Srokosz Tymon Jurek Jiyan

3:5 59:15 EQ

Jurek Jiyan Zdziechowski Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:25 Polnar Mieszko GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atak łokciem
26:06 Vitek Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atak łokciem
29:54 Dawid Borys GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:06 Łapa Jan AH Legia Warszawa (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

AH Legia Warszawa (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
40 Cegliński Juliusz 00:00 0 0 0 0
44 Stojek Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Srokosz Tymon 1 0 1 0
54 Łapa Jan 0 0 0 2
34 Zdziechowski Szymon 0 1 1 0
33 Jurek Jiyan 2 1 3 0
42 Staniszkis Witold 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Domalewski Kajetan 0 0 0 0
23 Trębacz Mikołaj 0 0 0 0
24 Rocki Kasper 0 0 0 0
43 Mościcki Maksymilian 0 0 0 0
25 Wróblewski Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Liese Mateusz 0 0 0 0
12 Gajda Ignacy 0 0 0 0
32 Prokurat Jeremi 0 0 0 0
31 Radzimirski Jan 0 0 0 0
6 Karpiński Kuba 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Jóźwiak Wojciech 00:00 0 0 0 0
23 Karol Dawid 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Połczyński Franciszek 0 0 0 0
24 Filip Błażej 0 0 0 0
8 Dawid Borys 1 0 1 2
15 Vitek Jakub 0 0 0 2
7 Chyrkin Wowa 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Banaczyk Marek 1 0 1 0
19 Polnar Mieszko 0 0 0 2
12 Feltsirovich Dzianis 2 1 3 0
3 Bagiński Patryk 0 1 1 0
21 Krajewski Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Dzikowski Dominik 0 0 0 0
13 Wasiluk Dawid 1 2 3 0
6 Chołaściński Marcel 0 0 0 0
22 Sochacki Maciej 0 0 0 0
14 Salewski Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Zaborowski Paweł 0 0 0 0