Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (ŻS)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻS):

    Andrzej Podlas

  • Goście:

    UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg (ŻS):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    9:2 (3:0, 2:2, 4:0)

  • Data:

    05.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    08:00

  • Godzina zakończenia:

    09:52

  • Sędzia główny:

    Michał Gerne, Artur Szóstakowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:00 EQ

Fraszko Artur Wilmański Brus

2:0 08:41 EQ

Hoszwa January Lewandowski Igor

3:0 10:45 EQ

Wilmański Brus

3:1 21:11 PS

Brzezińska Maja

4:1 21:39 EQ

Żołnowski Igor Gimiński Marcel

4:2 23:29 EQ

Muczeński Michał Brzezińska Maja

5:2 34:22 EQ

Nikitopoulos Daniel

6:2 45:40 EQ

Hoszwa January

7:2 49:52 +1

Lewandowski Igor Szotkiewicz Emil

8:2 54:30 EQ

Żołnowski Igor Wilmański Brus

9:2 57:40 EQ

Szotkiewicz Emil Pawłowski Sylwester

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:11 Wilmański Brus MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Rzut karny
30:02 Szotkiewicz Emil MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Przeszkadzanie
40:15 Wocial Jakub UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:37 Brzezińska Maja UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MKS Sokoły Toruń (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Chojnicki Bartosz 40:00 0 0 0 0
45 Buczel Tymon 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Szotkiewicz Emil 1 1 2 2
87 Bartoszewicz Oliwier 0 0 0 0
76 Batorski Stanisław 0 0 0 0
20 Lewandowski Igor 1 1 2 0
17 Hoszwa January 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Gimiński Marcel 0 1 1 0
5 Nikitopoulos Daniel 1 0 1 0
91 Żołnowski Igor 2 0 2 0
88 Wilmański Brus 1 2 3 2
22 Fraszko Artur 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Pawłowski Sylwester 0 1 1 0
23 Wojtkowiak Wincenty 0 0 0 0
3 Wronkowski Jakub 0 0 0 0
10 Suszko Jakub 0 0 0 0
11 Górnik Tymoteusz 0 0 0 0

UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król II Michał 40:00 5 0 5 0
2 Czerniewski Wojciech 20:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Wocial Jakub 0 0 0 2
11 Walas Piotr 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 1 1 2 2
14 Muczeński Michał 1 0 1 0
17 Romanowski Jan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Misztal Damian 0 0 0 0
4 Gulczyński Jan 0 0 0 0
18 Jaskulska Olga 0 0 0 0
67 Pezowicz Maciej 0 0 0 0
33 Pakulski Miłosz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bruggemann Hubert 0 0 0 0
44 Walas Wojciech 0 0 0 0
16 Rabażyński Cyprian 0 0 0 0
28 Jaskulski Rafał 0 0 0 0