Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (ŻS)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻS):

    Andrzej Podlas

  • Goście:

    UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg (ŻS):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    12:3 (3:0, 3:2, 6:1)

  • Data:

    04.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Sędzia główny:

    Michał Gerne, Artur Szóstakowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:28 EQ

Lewandowski Igor Hoszwa January, Bartoszewicz Oliwier

2:0 09:08 EQ

Wilmański Brus Fraszko Artur

3:0 15:50 EQ

Batorski Stanisław Wilmański Brus

4:0 32:11 EQ

Suszko Jakub

5:0 32:52 EQ

Nikitopoulos Daniel

6:0 33:44 EQ

Szotkiewicz Emil Hoszwa January

6:1 35:11 EQ

Brzezińska Maja

6:2 38:02 EQ

Brzezińska Maja

7:2 40:08 EQ

Hoszwa January Lewandowski Igor, Szotkiewicz Emil

8:2 41:10 EQ

Lewandowski Igor Szotkiewicz Emil

9:2 45:06 EQ

Batorski Stanisław

10:2 45:29 EQ

Szotkiewicz Emil

10:3 51:47 +1

Pezowicz Maciej Muczeński Michał

11:3 54:44 EQ

Wojtkowiak Wincenty

12:3 55:55 EQ

Hoszwa January Lewandowski Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
48:09 Gulczyński Jan UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:45 Wilmański Brus MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MKS Sokoły Toruń (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Chojnicki Bartosz 40:00 1 0 1 0
45 Buczel Tymon 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Szotkiewicz Emil 2 2 4 0
87 Bartoszewicz Oliwier 0 1 1 0
76 Batorski Stanisław 2 0 2 0
20 Lewandowski Igor 2 2 4 0
17 Hoszwa January 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Gimiński Marcel 0 0 0 0
5 Nikitopoulos Daniel 1 0 1 0
91 Żołnowski Igor 0 0 0 0
88 Wilmański Brus 1 1 2 2
22 Fraszko Artur 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Pawłowski Sylwester 0 0 0 0
23 Wojtkowiak Wincenty 1 0 1 0
3 Wronkowski Jakub 0 0 0 0
10 Suszko Jakub 1 0 1 0
11 Górnik Tymoteusz 0 0 0 0

UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król II Michał 20:00 3 0 3 0
2 Czerniewski Wojciech 40:00 9 0 9 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Wocial Jakub 0 0 0 0
11 Walas Piotr 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 2 0 2 0
14 Muczeński Michał 0 1 1 0
17 Romanowski Jan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Misztal Damian 0 0 0 0
4 Gulczyński Jan 0 0 0 2
18 Jaskulska Olga 0 0 0 0
67 Pezowicz Maciej 1 0 1 0
33 Pakulski Miłosz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bruggemann Hubert 0 0 0 0
44 Walas Wojciech 0 0 0 0
16 Rabażyński Cyprian 0 0 0 0
28 Jaskulski Rafał 0 0 0 0