STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź U14 (ŻS)

  • Trener ŁKH Łódź U14 (ŻS):

    MAREK SYNIAWA

  • Goście:

    UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS):

    SŁAWOMIR NAWROCKI

  • Wynik:

    6:10 (1:1, 2:5, 3:4)

  • Data:

    22.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:00

  • Godzina zakończenia:

    10:42

  • Sędzia główny:

    TADEUSZ RACZYŃSKI, ARKADIUSZ WITCZAK

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    3

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:24 EQ

Pezowicz Maciej

1:1 13:04 EQ

Pavilv David Krzesłowski Igor

1:2 20:55 EQ

Juchniewicz II Jacek

1:3 22:39 EQ

Juchniewicz II Jacek Pezowicz Maciej

2:3 23:13 EQ

Shamenko Olekseii Kopylov Maksym

3:3 28:58 EQ

Kopylov Maksym Świderski Wojciech

3:4 30:04 EQ

Pezowicz Maciej Wocial Jakub

3:5 34:22 EQ

Brzezińska Maja Wocial Jakub

3:6 34:39 EQ

Juchniewicz II Jacek Pezowicz Maciej

4:6 40:29 EQ

Ziankou Yahor Kopylov Maksym

5:6 40:59 EQ

Myszka Mateusz Świderski Wojciech

6:6 44:23 EQ

Shamenko Olekseii Kozak Marko

6:7 44:36 EQ

Brzezińska Maja Muczeński Michał

6:8 53:13 EQ

Juchniewicz II Jacek

6:9 59:02 EQ

Juchniewicz II Jacek

6:10 59:21 EQ

Juchniewicz II Jacek

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:16 Wocial Jakub UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Uderzenie kijem
18:44 Jaskulska Olga UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
26:24 Juchniewicz II Jacek UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Spóźniony atak ciałem
28:00 Wocial Jakub UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
32:23 Olsiewicz Mateusz ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:15 Kopylov Maksym ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:31 Kopylov Maksym ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Wysoki kij
49:31 Pezowicz Maciej UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:45 Shamenko Olekseii ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
58:32 Gulczyński Jan UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

ŁKH Łódź U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Jaroń Jakub 40:00 39 34 5 87
11 Skiba Szymon 20:00 26 21 5 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Gawrysiak Bartłomiej 0 0 0 0
96 Kopylov Maksym 1 2 3 4
56 Kozak Marko 0 1 1 0
84 Krzesłowski Igor 0 1 1 0
9 Krzesłowski Wiktor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Myszka Mateusz 1 0 1 0
25 Olsiewicz Mateusz 0 0 0 2
7 Pavilv David 1 0 1 0
33 Piętka Igor 0 0 0 0
55 Shamenko Olekseii 2 0 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Sobczak Igor 0 0 0 0
8 Stechni Maciej 0 0 0 0
31 Stępień II Jan 0 0 0 0
26 Świderski Wojciech 0 2 2 0
69 Ziankou Yahor 1 0 1 0

UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król II Michał 00:00 16 13 3 81
2 Czerniewski Wojciech 40:00 23 20 3 86

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Wocial Jakub 0 2 2 4
17 Walas Wojciech 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 2 0 2 0
14 Muczeński Michał 0 1 1 0
33 Romanowski Jan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Misztal Damian 0 0 0 0
44 Gulczyński Jan 0 0 0 2
18 Jaskulska Olga 0 0 0 2
67 Pezowicz Maciej 2 2 4 2
11 Juchniewicz II Jacek 6 0 6 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Walas Piotr 0 0 0 0
16 Rabażyński Cyprian 0 0 0 0
28 Jaskulski Rafał 0 0 0 0