OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

6:5 k.

(0:2, 3:2, 2:1, 0:0, 3:1k)

Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa (ŻS)

  • Trener AH Legia Warszawa (ŻS):

    Michał Porębski

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (ŻS)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻS):

    Andrzej Podlas

  • Wynik:

    6:5 k. (0:2, 3:2, 2:1, 0:0, 3:1k)

  • Data:

    20.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Paweł Podlas, Sebastian Krauz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:30 EQ

Wilmański Brus

0:2 19:20 EQ

Suszko Jakub

1:2 23:20 EQ

Jurek Jiyan Domalewski Kajetan

1:3 29:50 -1

Wilmański Brus

2:3 31:20 +1

Rocki Kasper

2:4 34:55 EQ

Fraszko Artur Batorski Stanisław

3:4 39:40 EQ

Wróblewski Kacper Rocki Kasper

4:4 43:25 EQ

Prokurat Jeremi Staniszkis Witold

5:4 46:40 EQ

Rocki Kasper Jurek Jiyan

5:5 59:03 +1

Lewandowski Igor Wilmański Brus

6:5 65:00 PS

Staniszkis Witold

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:25 Fraszko Artur MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
24:19 Fraszko Artur MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Atak łokciem
24:30 Szotkiewicz Emil MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
29:20 Golik Łukasz MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Zahaczenie
31:53 Szotkiewicz Emil MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
35:50 Lewandowski Igor MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

AH Legia Warszawa (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
40 Cegliński Juliusz 00:00 0 0 0 0
44 Stojek Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Srokosz Tymon 0 0 0 0
50 Łapa Jan 0 0 0 0
34 Zdziechowski Szymon 0 0 0 0
33 Jurek Jiyan 1 1 2 0
46 Staniszkis Witold 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Domalewski Kajetan 0 1 1 0
27 Podrażka Piotr 0 0 0 0
42 Rocki Kasper 2 1 3 0
43 Mościcki Maksymilian 0 0 0 0
26 Wróblewski Kacper 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Gajda Ignacy 0 0 0 0
41 Kwitek Jakub 0 0 0 0
32 Prokurat Jeremi 1 0 1 0
31 Radzimirski Jan 0 0 0 0
25 Stępień Matylda 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Liese Mateusz 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Chojnicki Bartosz 00:00 0 0 0 0
45 Buczel Tymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Szotkiewicz Emil 0 0 0 4
5 Nikitopoulos Daniel 0 0 0 0
26 Wojtkowiak Wincenty 0 0 0 0
20 Lewandowski Igor 1 0 1 2
17 Hoszwa January 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Golik Łukasz 0 0 0 2
68 Niedlich Hubert 0 0 0 0
76 Batorski Stanisław 0 1 1 0
88 Wilmański Brus 2 1 3 0
22 Fraszko Artur 1 0 1 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Pawłowski Sylwester 0 0 0 0
99 Bartoszewicz Oliwier 0 0 0 0
91 Suszko Jakub 1 0 1 0
11 Górnik Tymoteusz 0 0 0 0
24 Wronkowski Jakub 0 0 0 0