STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS):

    Janusz Bochiński

  • Goście:

    UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    20:3 (4:0, 10:1, 6:2)

  • Data:

    07.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:45

  • Godzina zakończenia:

    13:45

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cytawa, Jan Andrzejewski

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:30 EQ

Chołaściński Marcel Vitek Jakub

2:0 09:33 EQ

Feltsirovich Dzianis Tuszkowski Maciej, Wasiluk Dawid

3:0 12:55 EQ

Bagiński Patryk Tuszkowski Maciej, Wasiluk Dawid

4:0 19:25 EQ

Tuszkowski Maciej Dawid Borys

5:0 26:23 EQ

Feltsirovich Dzianis

5:1 27:28 EQ

Juchniewicz II Jacek Jaskulska Olga

6:1 29:41 EQ

Feltsirovich Dzianis

7:1 29:55 EQ

Łąpieś Magdalena Kowalski II Konrad

8:1 30:46 EQ

Salewski Maksymilian Łapińska Julia

9:1 31:31 EQ

Dawid Borys Łapińska Julia

10:1 31:56 EQ

Bagiński Patryk Feltsirovich Dzianis

11:1 33:01 EQ

Krajewski Adam Bagiński Patryk

12:1 35:42 +1

Tuszkowski Maciej Banaczyk Marek

13:1 36:18 EQ

Krajewski Adam Bagiński Patryk

14:1 39:13 EQ

Krajewski Adam Bagiński Patryk

15:1 41:01 EQ

Vitek Jakub Dawid Borys, Chyrkin Wowa

15:2 42:01 EQ

Juchniewicz II Jacek Romanowski Jan, Gulczyński Jan

16:2 42:36 EQ

Łapińska Julia Krajewski Adam

17:2 42:54 EQ

Łąpieś Magdalena Łapińska Julia, Kowalski II Konrad

18:2 48:31 EQ

Bagiński Patryk Wasiluk Dawid

19:2 51:15 EQ

Łąpieś Magdalena Salewski Maksymilian

19:3 53:23 EQ

Brzezińska Maja Rukat Miłosz

20:3 53:38 EQ

Dawid Borys Chyrkin Wowa, Vitek Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:37 Gulczyński Jan UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
34:08 Muczeński Michał UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:57 - GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Ratajczyk Nadia 40:00 13 11 2 84
18 Kunze Ksawery 20:00 7 6 1 85

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Banaczyk Marek 0 1 1 0
24 Filip Błażej 0 0 0 0
8 Dawid Borys 2 2 4 0
16 Vitek Jakub 1 2 3 0
7 Chyrkin Wowa 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Tuszkowski Maciej 2 2 4 0
13 Wasiluk Dawid 0 3 3 0
12 Feltsirovich Dzianis 3 1 4 0
3 Bagiński Patryk 3 3 6 0
21 Krajewski Adam 3 1 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Salewski Maksymilian 1 1 2 0
22 Chołaściński Marcel 1 0 1 0
20 Łąpieś Magdalena 3 0 3 0
6 Kowalski II Konrad 0 2 2 0
11 Łapińska Julia 1 3 4 0

UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król II Michał 39:29 34 26 8 76
2 Czerniewski Wojciech 20:31 27 15 12 55

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Wocial Jakub 0 0 0 0
14 Gulczyński Jan 0 1 1 2
13 Brzezińska Maja 1 0 1 0
16 Muczeński Michał 0 0 0 2
28 Jaskulski Rafał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Rukat Miłosz 0 1 1 0
34 Misztal Damian 0 0 0 0
18 Jaskulska Olga 0 1 1 0
67 Rabażyński Cyprian 0 0 0 0
4 Juchniewicz II Jacek 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Romanowski Jan 0 1 1 0