STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS):

    Andrzej Podlas

  • Goście:

    ŁKH Łódź U14 (ŻS)

  • Trener ŁKH Łódź U14 (ŻS):

    Marek Syniawa

  • Wynik:

    5:2 (2:0, 2:1, 1:1)

  • Data:

    30.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:30

  • Godzina zakończenia:

    16:15

  • Sędzia główny:

    Wojciech Milan, Piotr Podlas

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:01 EQ

Szotkiewicz Emil

2:0 11:25 EQ

Hoszwa January Wojtkowiak Wincenty

3:0 23:27 EQ

Żołnowski Igor Fraszko Artur

4:0 25:48 EQ

Hoszwa January

4:1 34:21 EQ

Kopylov Maksym

5:1 57:27 EQ

Gimiński Marcel

5:2 59:59 EQ

Ziankou Yahor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:02 Pawłowski Sylwester MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Spóźniony atak ciałem
26:42 Shamenko Olekseii ŁKH Łódź U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:02 - MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Chojnicki Bartosz 40:00 1 0 1 0
45 Buczel Tymon 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Szotkiewicz Emil 1 0 1 0
76 Niedlich Hubert 0 0 0 0
26 Wojtkowiak Wincenty 0 1 1 0
88 Wilmański Brus 0 0 0 0
17 Hoszwa January 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Nikitopoulos Daniel 0 0 0 0
15 Gimiński Marcel 1 0 1 0
91 Żołnowski Igor 1 0 1 0
10 Suszko Jakub 0 0 0 0
22 Fraszko Artur 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Pawłowski Sylwester 0 0 0 2
87 Bartoszewicz Oliwier 0 0 0 0
62 Kijewski Karol 0 0 0 0
18 Wronkowski Jakub 0 0 0 0
11 Górnik Tymoteusz 0 0 0 0

ŁKH Łódź U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Jaroń Jakub 20:00 2 0 2 0
11 Skiba Szymon 40:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Kołeczek Jakub 0 0 0 0
26 Świderski Wojciech 0 0 0 0
27 Łakomski Norbert 0 0 0 0
31 Stępień II Jan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Lenartowski Kacper 0 0 0 0
8 Stechni Maciej 0 0 0 0
16 Gawrysiak Bartłomiej 0 0 0 0
13 Rainert Antoni 0 0 0 0
56 Kozak Marko 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Piętka Igor 0 0 0 0
7 Pavilv David 0 0 0 0
21 Sobczak Igor 0 0 0 0
96 Kopylov Maksym 1 0 1 0
55 Shamenko Olekseii 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Ziankou Yahor 1 0 1 0