OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź (ŻS)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻS):

    Marek Syniawa

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS):

    Bochiński Janusz

  • Wynik:

    3:8 (2:3, 1:3, 0:2)

  • Data:

    23.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    19:47

  • Sędzia główny:

    Marcin Gawin, Pawel Pełzowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:02 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Świderski Wojciech

1:1 04:47 EQ

Dawid Borys Vitek Jakub

1:2 05:32 EQ

Feltsirovich Dzianis Chołaściński Marcel

1:3 06:34 EQ

Bagiński Patryk Krajewski Adam

2:3 10:52 EQ

Świderski Wojciech

2:4 32:42 EQ

Bagiński Patryk

2:5 34:06 EQ

Bagiński Patryk Tuszkowski Maciej

2:6 37:29 EQ

Bagiński Patryk

3:6 39:53 EQ

Kopylov Maksym

3:7 54:25 EQ

Feltsirovich Dzianis Bagiński Patryk

3:8 59:12 EQ

Vitek Jakub Dawid Borys

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:45 Kowalski II Konrad GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:46 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
16:41 Feltsirovich Dzianis GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Uderzenie kijem
30:42 Wasiluk Dawid GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
33:54 Kudliński Artur ŁKH Łódź (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:55 Rainert Antoni ŁKH Łódź (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:17 Kowalski II Konrad GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atak łokciem
53:57 Rainert Antoni ŁKH Łódź (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
56:49 Cieślak Dominik ŁKH Łódź (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

ŁKH Łódź (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Jaroń Jakub 36:03 27 22 5 81
11 Skiba Szymon 23:57 15 12 3 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Stępień II Jan 0 0 0 0
88 Lenartowski Kacper 0 0 0 0
9 Krzesłowski Wiktor 0 0 0 0
14 Kudliński Artur 0 0 0 2
8 Stechni Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Rainert Antoni 0 0 0 4
56 Kozak Marko 0 0 0 0
91 Cieślak Dominik 0 0 0 2
25 Olsiewicz Mateusz 0 0 0 0
27 Łakomski Norbert 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
84 Krzesłowski Igor 0 0 0 0
55 Shamenko Olekseii 0 0 0 0
26 Świderski Wojciech 1 1 2 0
7 Pavilv David 0 0 0 0
69 Ziankou Yahor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Gawrysiak Bartłomiej 1 0 1 0
96 Kopylov Maksym 1 0 1 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
0 Jóźwiak Wojciech 40:00 13 12 1 92
1 Karol Dawid 20:00 10 8 2 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Banaczyk Marek 0 0 0 0
19 Tuszkowski Maciej 0 1 1 0
8 Dawid Borys 1 1 2 0
15 Vitek Jakub 1 1 2 0
7 Chyrkin Wowa 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wasiluk Dawid 0 0 0 2
3 Bagiński Patryk 4 1 5 0
12 Feltsirovich Dzianis 2 0 2 2
24 Krajewski Adam 0 1 1 0
11 Zaborowski Paweł 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Chołaściński Marcel 0 1 1 0
24 Dzikowski Dominik 0 0 0 0
14 Salewski Maksymilian 0 0 0 0
6 Kowalski II Konrad 0 0 0 4