OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (ŻS)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻS):

    Andrzej Podlas

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS):

    Janusz Bochiński

  • Wynik:

    6:2 (3:0, 1:0, 2:2)

  • Data:

    15.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:25

  • Sędzia główny:

    Michał Gerne, Piotr Podlas

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:57 EQ

Nikitopoulos Daniel Szotkiewicz Emil

2:0 01:19 EQ

Wilmański Brus Żołnowski Igor

3:0 11:39 EQ

Nikitopoulos Daniel Batorski Stanisław

4:0 32:30 EQ

Fraszko Artur Wilmański Brus

4:1 47:15 EQ

Krajewski Adam Bagiński Patryk

4:2 47:57 EQ

Feltsirovich Dzianis Tuszkowski Maciej

5:2 48:52 EQ

Golik Łukasz Gimiński Marcel

6:2 57:26 EQ

Gimiński Marcel Lewandowski Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:50 Byzewski Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:19 Feltsirovich Dzianis GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:59 Bagiński Patryk GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
29:13 Feltsirovich Dzianis GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Przeszkadzanie
42:28 Żołnowski Igor MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Przeszkadzanie
50:14 Szotkiewicz Emil MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Uderzenie kijem

Składy

MKS Sokoły Toruń (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Chojnicki Bartosz 58:39 2 0 2 0
45 Buczel Tymon 01:21 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Szotkiewicz Emil 0 1 1 2
5 Nikitopoulos Daniel 2 0 2 0
10 Wojtkowiak Wincenty 0 0 0 0
20 Lewandowski Igor 0 1 1 0
17 Hoszwa January 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Golik Łukasz 1 0 1 0
15 Gimiński Marcel 1 1 2 0
91 Żołnowski Igor 0 1 1 2
88 Wilmański Brus 1 1 2 0
22 Fraszko Artur 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Niedlich Hubert 0 0 0 0
87 Bartoszewicz Oliwier 0 0 0 0
26 Suszko Jakub 0 0 0 0
76 Batorski Stanisław 0 1 1 0
11 Górnik Tymoteusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Pawłowski Sylwester 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
0 Jóźwiak Wojciech 38:41 2 0 2 0
1 Kunze Ksawery 21:19 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Banaczyk Marek 0 0 0 0
6 Byzewski Jakub 0 0 0 2
8 Dawid Borys 0 0 0 0
15 Vitek Jakub 0 0 0 0
7 Chyrkin Wowa 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Tuszkowski Maciej 0 1 1 0
13 Wasiluk Dawid 0 0 0 0
12 Feltsirovich Dzianis 1 0 1 4
3 Bagiński Patryk 0 1 1 2
21 Krajewski Adam 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Filip Błażej 0 0 0 0
14 Połczyński Franciszek 0 0 0 0
11 Zaborowski Paweł 0 0 0 0
18 Kowalski II Konrad 0 0 0 0
22 Chołaściński Marcel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Salewski Maksymilian 0 0 0 0