OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (ŻS)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻS):

    Andrzej Podlas

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS):

    Janusz Bochiński

  • Wynik:

    5:3 (0:1, 4:2, 1:0)

  • Data:

    13.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Artur Szóstakowski, Michał Gerne

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 08:39 +1

Wasiluk Dawid Krajewski Adam

1:1 21:22 +1

Wilmański Brus Żołnowski Igor

2:1 25:09 EQ

Batorski Stanisław Szotkiewicz Emil

3:1 26:41 EQ

Szotkiewicz Emil

3:2 30:18 EQ

Dawid Borys

3:3 30:46 EQ

Krajewski Adam Feltsirovich Dzianis

4:3 33:34 -1

Lewandowski Igor Szotkiewicz Emil

5:3 42:44 EQ

Fraszko Artur Żołnowski Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:06 Feltsirovich Dzianis GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:00 - MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
21:15 Filip Błażej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:18 Szotkiewicz Emil MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
32:15 Hoszwa January MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Atak kolanem
35:39 Wasiluk Dawid GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:55 Górnik Tymoteusz MKS Sokoły Toruń (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
48:50 Filip Błażej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atak kolanem
56:04 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

MKS Sokoły Toruń (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Chojnicki Bartosz 40:00 1 0 1 0
45 Buczel Tymon 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Szotkiewicz Emil 1 2 3 2
5 Nikitopoulos Daniel 0 0 0 0
10 Wojtkowiak Wincenty 0 0 0 0
20 Lewandowski Igor 1 0 1 0
17 Hoszwa January 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Golik Łukasz 0 0 0 0
15 Gimiński Marcel 0 0 0 0
91 Żołnowski Igor 0 2 2 0
88 Wilmański Brus 1 0 1 0
22 Fraszko Artur 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Niedlich Hubert 0 0 0 0
87 Bartoszewicz Oliwier 0 0 0 0
26 Suszko Jakub 0 0 0 0
76 Batorski Stanisław 1 0 1 0
11 Górnik Tymoteusz 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Pawłowski Sylwester 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
0 Jóźwiak Wojciech 40:00 1 0 1 0
1 Fruczek Radosław 20:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Filip Błażej 0 0 0 4
5 Połczyński Franciszek 0 0 0 0
8 Dawid Borys 1 0 1 0
15 Vitek Jakub 0 0 0 0
7 Chyrkin Wowa 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Tuszkowski Maciej 0 0 0 0
13 Wasiluk Dawid 1 0 1 2
12 Feltsirovich Dzianis 0 1 1 2
3 Bagiński Patryk 0 0 0 0
21 Krajewski Adam 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Byzewski Jakub 0 0 0 0
11 Zaborowski Paweł 0 0 0 0
14 Salewski Maksymilian 0 0 0 0
18 Kowalski II Konrad 0 0 0 0
22 Chołaściński Marcel 0 0 0 0