Informacje
  • Gospodarze:

    BKS Bydgoszcz (ŻM)

  • Trener BKS Bydgoszcz (ŻM):

    Andrzej Mateja

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

  • Data:

    16.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:12

  • Sędzia główny:

    Igor Dzięciołowski, Tycjan Zieliński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    41

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:31 EQ

Szwajkowski Mateusz Żukowski Tymon

0:2 33:22 PS

Szwajkowski Mateusz

1:2 38:19 EQ

Szyszka Igor Lewandowski Marcel

2:2 42:43 EQ

Smalcerz Robert Ostrowski Igor

2:3 57:44 EQ

Milowicz Beniamin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
33:22 Kłos Dominik BKS Bydgoszcz (ŻM) PS Rzucanie kija lub innych przedmiotów

Składy

BKS Bydgoszcz (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
26 Brodziński Piotr 40:00 2 0 2 0
2 Lewandowski Kosma 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jastrzębski Kamil 0 0 0 0
13 Zieliński Kajetan 0 0 0 0
7 Czywczyński Mikołaj 0 0 0 0
9 Lewandowski Marcel 0 1 1 0
5 Szyszka Igor 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Chilewski Stanisław 0 0 0 0
16 Ostrowski Igor 0 1 1 0
19 Smalcerz Robert 1 0 1 0
12 Zieliński Igor 0 0 0 0
18 Nitka Sara 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kłobukowski Jan 0 0 0 0
15 Kowalski Jakub 0 0 0 0
77 Wilczewski Flavio 0 0 0 0
6 Janicki Oliwier 0 0 0 0
11 Kłos Dominik 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Klamra Jakub 0 0 0 0

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 31:22 0 0 0 0
2 Fabrowski Ch. Jan 28:38 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 0 0 0 0
19 Hennig Dominik 0 0 0 0
11 Powajbo Jan 0 0 0 0
16 Połom Dariusz 0 0 0 0
23 Fabrowski-Ch. Andrzej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Śmigielski Hubert 0 0 0 0
14 Pietrzak Kacper 0 0 0 0
67 Kuźmicz Jerzy 0 0 0 0
5 Tanaś Nikodem 0 0 0 0
44 Milowicz Beniamin 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Urban Aleksander 0 0 0 0
9 Kasprzak Borys 0 0 0 0
29 Żuchlewski Krzysztof 0 0 0 0
8 Żukowski Tymon 0 1 1 0
7 Szwajkowski Mateusz 2 0 2 0