OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Koziołki Poznań (ŻM)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻM):

    Paweł Mateja

  • Goście:

    UKS Bombek Malbork (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    24:3 (8:1, 6:0, 10:2)

  • Data:

    25.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    16:45

  • Sędzia główny:

    Roman Sroczyński, Nazarii Prokopczuk

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    29

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:57 EQ

Cybulska Agata Baranowski Marcin

1:1 03:29 EQ

Dobrzyński Bartosz

2:1 07:05 -1

Cybulski Michał Cybulska Agata, Czyżow Borys

3:1 07:58 -1

Cybulski Michał Cybulska Agata

4:1 09:17 EQ

Grabarek Szymon

5:1 10:47 EQ

Grzybowski Maksym. Gulczyński Igor, Szymański Borys

6:1 12:33 EQ

Cybulska Agata Zapór Konard

7:1 13:36 EQ

Chojnacki Jan Cybulska Agata, Młynarski Gracjan

8:1 17:32 EQ

Gulczyński Igor Krzyżanowski Kacper, Roksińska Liliana

9:1 22:08 EQ

Cybulski Michał

10:1 23:34 EQ

Grabarek Szymon Świątek Weronika

11:1 29:27 EQ

Cybulska Agata Roksińska Liliana

12:1 29:55 EQ

Cybulska Agata Cybulski Michał, Roksińska Liliana

13:1 35:33 +1

Cybulski Michał Cybulska Agata

14:1 36:26 EQ

Grabarek Szymon Świątek Weronika

15:1 40:19 -1

Baranowski Marcin

16:1 41:00 -1

Cybulski Michał Szymański Borys

17:1 42:55 EQ

Roksińska Liliana Grabarek Szymon, Świątek Weronika

18:1 47:01 +1

Cybulski Michał Cybulska Agata

19:1 47:50 -1

Świątek Weronika Grabarek Szymon

20:1 49:38 EQ

Krzyżanowski Kacper Szymański Borys

20:2 51:05 EQ

Lubiński Jakub

20:3 54:07 EQ

Dobrzyński Bartosz Wojciechowski Patryk

21:3 55:26 EQ

Grabarek Szymon Świątek Weronika

22:3 55:57 EQ

Krzyżanowski Kacper Gulczyński Igor, Grzybowski Maksym.

23:3 56:37 EQ

Gulczyński Igor Krzyżanowski Kacper

24:3 59:37 EQ

Cybulski Michał Szymański Borys, Baranowski Marcin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:47 Osipau Raman PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:47 Krzyżanowski Kacper PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:08 Lubiński Jakub UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:00 Osipau Raman PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:37 Łaszkiewicz Francisz. UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety
47:16 Cybulska Agata PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Wysoki kij
51:57 Osipau Raman PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

PTH Koziołki Poznań (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Schramm Irmina 30:05 0 0 0 0
31 Płachtij Małgorzata 29:55 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Baranowski Marcin 1 2 3 0
36 Szymański Borys 0 4 4 0
15 Cybulska Agata 4 5 9 2
97 Cybulski Michał 7 1 8 0
95 Chojnacki Jan 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Czyżow Borys 0 1 1 0
11 Roksińska Liliana 1 3 4 0
13 Świątek Weronika 1 4 5 0
8 Grabarek Szymon 4 2 6 0
37 Hnibieda Maksym 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Młynarski Gracjan 0 1 1 0
26 Gulczyński Igor 2 2 4 0
25 Krzyżanowski Kacper 2 2 4 2
19 Osipau Raman 0 0 0 6

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Grzybowski Maksym. 1 1 2 0
12 Wiśniewski Dominik 0 0 0 0
30 Zapór Konard 0 1 1 0

UKS Bombek Malbork (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Jóźwiak Aleks 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Cybulski Kacper 0 0 0 0
4 Łaszkiewicz Francisz. 0 0 0 2
12 Sarnowski Marcel 0 0 0 0
17 Lubiński Jakub 1 0 1 2
16 Dobrzyński Bartosz 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kolitz Mateusz 0 0 0 0
71 Muczeński Mariusz 0 0 0 0
13 Błażewicz Hubert 0 0 0 0
72 Wojciechowski Patryk 0 1 1 0
9 Mitkowski Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Dochniak Aleks 0 0 0 0
3 Wensker Krzysztof 0 0 0 0
10 Malec Kornel 0 0 0 0
18 Adamczyk Justyna 0 0 0 0
11 Rutkowska Iga 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kujawa Filip 0 0 0 0