Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Bombek Malbork (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM):

    Sławomir Nawrocki

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    5:10 (3:2, 1:4, 1:4)

  • Data:

    21.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:02

  • Godzina zakończenia:

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Jan Andrzejewski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    34

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:11 EQ

Hennig Dominik Śmigielski Hubert

1:1 09:52 EQ

Bołtryk Tymoteusz Dobrzyński Bartosz

2:1 14:31 EQ

Dobrzyński Bartosz Lubiński Jakub

2:2 16:58 EQ

Muszyński Patryk

3:2 18:59 +1

Bołtryk Tymoteusz Dobrzyński Bartosz

4:2 21:44 EQ

Dobrzyński Bartosz Bołtryk Tymoteusz, Cybulski Kacper

4:3 22:42 EQ

Kuźmicz Jerzy Połom Dariusz

4:4 25:37 EQ

Powajbo Jan Muszyński Patryk

4:5 26:37 EQ

Muszyński Patryk Tanaś Nikodem

4:6 36:42 EQ

Śmigielski Hubert Połom Dariusz

4:7 40:38 EQ

Powajbo Jan

4:8 41:35 EQ

Muszyński Patryk Pietrzak Kacper

4:9 46:07 EQ

Fabrowski-Ch. Andrzej Śmigielski Hubert

4:10 53:11 EQ

Fabrowski-Ch. Andrzej Śmigielski Hubert

5:10 56:18 EQ

Dobrzyński Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:19 Wensker Krzysztof UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:35 Muszyński Patryk HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:37 Bołtryk Tymoteusz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
57:37 Milowicz Beniamin HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Uderzenie kijem

Składy

UKS Bombek Malbork (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Jóźwiak Aleks 60:00 58 48 10 82
1 Ciesielski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Cybulski Kacper 0 1 1 0
16 Lubiński Jakub 0 1 1 0
18 Wojciechowski Patryk 0 0 0 0
17 Bołtryk Tymoteusz 2 1 3 2
13 Dobrzyński Bartosz 3 2 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Dochniak Aleks 0 0 0 0
71 Kolitz Mateusz 0 0 0 0
15 Kujawa Filip 0 0 0 0
72 Bołtryk Juliusz 0 0 0 0
7 Wensker Krzysztof 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Muczeński Mariusz 0 0 0 0
6 Rutkowska Iga 0 0 0 0
4 Adamczyk Justyna 0 0 0 0
3 Mitkowski Michał 0 0 0 0
12 Komar Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Lewandowski II Marc. 0 0 0 0

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 40:00 17 13 4 76
1 Fabrowski Ch. Jan 20:00 4 3 1 75

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 3 1 4 2
7 Hennig Dominik 1 0 1 0
2 Powajbo Jan 2 0 2 0
29 Połom Dariusz 0 2 2 0
28 Fabrowski-Ch. Andrzej 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Śmigielski Hubert 1 3 4 0
37 Pietrzak Kacper 0 1 1 0
67 Kuźmicz Jerzy 1 0 1 0
21 Tanaś Nikodem 0 1 1 0
8 Milowicz Beniamin 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Urban Aleksander 0 0 0 0
5 Kasprzak Borys 0 0 0 0
18 Żuchlewski Krzysztof 0 0 0 0
14 Szwajkowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Jurzyk Damian 0 0 0 0