STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    AH Legia Warszawa U12 (ŻM)

  • Trener AH Legia Warszawa U12 (ŻM):

    Robert Tchórzewski

  • Wynik:

    2:7 (1:2, 0:4, 1:1)

  • Data:

    29.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    13:40

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Jan Andrzejewski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 14:48 EQ

Lewandowski Stanisł. Podrażka Piotr

1:1 16:36 EQ

Panasewicz Julian

1:2 17:10 EQ

Lewandowski Stanisł.

1:3 23:36 EQ

Jurek Adam Tołoczko Jakub

1:4 24:54 EQ

Lewandowski Stanisł.

1:5 27:34 EQ

Shyshliuk Juli Podrażka Piotr

1:6 29:58 EQ

Chruśliński Antoni Stępień Matylda

2:6 45:46 EQ

Pańko-Drzewucki Tomir Panasewicz Julian

2:7 46:24 EQ

Podrażka Piotr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
36:55 Lewandowski Stanisł. AH Legia Warszawa U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:46 Sosnowski Alan GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
12 Simiński Stanisław 28:57 12 10 2 83
1 Madaliński Igor 31:03 13 8 5 61

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Hetzer Alexander 0 0 0 0
16 Jaczuk Grzegorz 0 0 0 0
4 Pańko-Drzewucki Tomir 1 0 1 0
23 Panasewicz Julian 1 1 2 0
6 Nowak Antoni 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jarząbkiewicz Szymon 0 0 0 0
3 Kowalski Aleksander 0 0 0 0
11 Sosnowski Aleks 0 0 0 0
17 Bróż Kacper 0 0 0 0
22 Sosnowski Alan 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 0
9 Dłużewski Borys 0 0 0 0
25 Żyła Marcel 0 0 0 0
7 Zaborowski Kosma 0 0 0 0
18 Ścisłowski Tymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kruszyński Mikołaj 0 0 0 0

AH Legia Warszawa U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
44 Opiłowski Julian 28:50 11 10 1 90
58 Shyrei Ivan 31:10 9 8 1 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Shyshliuk Juli 1 0 1 0
7 Zaremba Piotr 0 0 0 0
16 Sajdak Jan 0 0 0 0
29 Marszał Julian 0 0 0 0
32 Chruśliński Antoni 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Zawadzki Robert 0 0 0 0
13 Stępień Matylda 0 1 1 0
4 Jurek Adam 1 0 1 0
12 Laskus Szymon 0 0 0 0
30 Bujak Hubert 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Podrażka Piotr 1 2 3 0
10 Lewandowski Stanisł. 3 0 3 2
2 Tołoczko Jakub 0 1 1 0
11 Bońkowski Leon 0 0 0 0
41 Opiłowski Jan 0 0 0 0