OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻM):

    Marek Syniawa

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Wynik:

    11:4 (3:0, 4:3, 4:1)

  • Data:

    23.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:10

  • Sędzia główny:

    Arkadiusz Witczak, Tadeusz Raczyński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    5

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:10 EQ

Lenartowski Kacper Świderski Wojciech

2:0 05:45 EQ

Myszka Mateusz

3:0 19:21 EQ

Myszka Mateusz Gawrysiak Bartłomiej

3:1 21:47 EQ

Krajewski Adam

4:1 21:54 EQ

Pavliv Davyd

4:2 22:57 EQ

Kowalski II Konrad

4:3 29:14 EQ

Sochacki Maciej

5:3 31:08 EQ

Świderski Wojciech Gawrysiak Bartłomiej

6:3 32:00 EQ

Myszka Mateusz

7:3 39:25 EQ

Myszka Mateusz Krzesłowski Igor

7:4 43:30 EQ

Kowalski II Konrad

8:4 46:59 EQ

Lenartowski Kacper

9:4 48:34 EQ

Gawrysiak Bartłomiej

10:4 53:10 EQ

Lenartowski Kacper Pavliv Davyd

11:4 54:26 EQ

Myszka Mateusz Gawrysiak Bartłomiej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:17 Nowaczyk Adrian GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:20 Świderski Wojciech ŁKH Łódź (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:20 Ratajczak Piotr GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Zahaczenie
15:25 Szymański Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Zahaczenie
15:27 Sencerz Anna GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:24 Sencerz Anna GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Podcięcie
28:45 Gawrysiak Bartłomiej ŁKH Łódź (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
28:46 Kowalski II Konrad GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:19 Rakowski Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:54 Krzesłowski Igor ŁKH Łódź (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:51 Stępień II Jan ŁKH Łódź (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:54 Gawrysiak Bartłomiej ŁKH Łódź (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:15 Sochacki Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Atak kolanem

Składy

ŁKH Łódź (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Skiba Szymon 40:00 18 17 1 94
82 Kuc Gabriel 20:00 7 4 3 57

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Myszka Mateusz 5 0 5 0
26 Świderski Wojciech 1 1 2 2
13 Rainert Antoni 0 0 0 0
9 Krzesłowski Wiktor 0 0 0 0
31 Stępień II Jan 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Stechni Maciej 0 0 0 0
84 Krzesłowski Igor 0 1 1 2
33 Piętka Igor 0 0 0 0
88 Lenartowski Kacper 3 0 3 0
7 Pavliv Davyd 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Gawrysiak Bartłomiej 1 3 4 4
99 Makal Emil 0 0 0 0
22 Wiktorski Tymoteusz 0 0 0 0
21 Sobczak Igor 0 0 0 0
25 Olsiewicz Mateusz 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Szczepkowski Antoni 26:00 14 10 4 71
1 Nawrot Wojciech 34:00 20 13 7 65

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Szymański Mikołaj 0 0 0 2
22 Sochacki Maciej 1 0 1 2
23 Rakowski Marcel 0 0 0 2
6 Kowalski II Konrad 2 0 2 2
21 Krajewski Adam 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Karpiński Stanisław 0 0 0 0
11 Sołdyk Jakub 0 0 0 0
16 Mielniczuk Julian 0 0 0 0
9 Kaczyński Wiktor 0 0 0 0
19 Sencerz Anna 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Musz Jacek 0 0 0 0
12 Ratajczak Piotr 0 0 0 2
17 Nowaczyk Adrian 0 0 0 2
4 Borysewicz Antoni 0 0 0 0
18 Bereśniewicz Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Deravchuk Denis 0 0 0 0