Informacje
  • Gospodarze:

    BKS Bydgoszcz (ŻM)

  • Trener BKS Bydgoszcz (ŻM):

    Andrzej Mateja

  • Goście:

    ŁKH Łódź (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻM):

    Marek Syniawa

  • Wynik:

    0:23 (0:8, 0:8, 0:7)

  • Data:

    14.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:19

  • Sędzia główny:

    Igor Dzięciołowski, Tycjan Zieliński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    27

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:53 EQ

Pavliv Davyd

0:2 03:19 +1

Pavliv Davyd Krompasky Radomir

0:3 03:59 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Krzesłowski Igor

0:4 07:18 EQ

Pavliv Davyd Krzesłowski Wiktor

0:5 07:53 EQ

Gawrysiak Bartłomiej

0:6 10:58 EQ

Pavliv Davyd Lenartowski Kacper

0:7 15:09 EQ

Lenartowski Kacper Pavliv Davyd

0:8 17:35 EQ

Pavliv Davyd

0:9 24:48 EQ

Lenartowski Kacper Krzesłowski Wiktor

0:10 25:18 EQ

Wiktorski Tymoteusz Gawrysiak Bartłomiej

0:11 30:26 EQ

Olsiewicz Mateusz Gawrysiak Bartłomiej, Wiktorski Tymoteusz

0:12 30:48 EQ

Pavliv Davyd

0:13 31:06 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Lenartowski Kacper

0:14 32:44 +1

Gawrysiak Bartłomiej Stechni Maciej

0:15 33:02 EQ

Wiktorski Tymoteusz Gawrysiak Bartłomiej

0:16 35:53 +1

Stechni Maciej Lenartowski Kacper

0:17 42:13 EQ

Lenartowski Kacper Pavliv Davyd

0:18 43:34 EQ

Lenartowski Kacper

0:19 44:55 EQ

Krzesłowski Wiktor Pavliv Davyd

0:20 45:32 EQ

Lenartowski Kacper Pavliv Davyd, Krompasky Radomir

0:21 49:09 EQ

Krzesłowski Wiktor Krompasky Radomir

0:22 50:11 EQ

Pavliv Davyd

0:23 50:28 EQ

Gawrysiak Bartłomiej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:05 Duda Maximilian BKS Bydgoszcz (ŻM) 2 Zahaczenie
31:46 Duda Maximilian BKS Bydgoszcz (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:48 Duda Maximilian BKS Bydgoszcz (ŻM) 2 Przeszkadzanie

Składy

BKS Bydgoszcz (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
26 Brodziński Piotr 40:00 16 0 16 0
2 Lewandowski Kosma 20:00 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jastrzębski Kamil 0 0 0 0
13 Zieliński Kajetan 0 0 0 0
7 Czywczyński Mikołaj 0 0 0 0
9 Lewandowski Marcel 0 0 0 0
5 Szyszka Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Duda Maximilian 0 0 0 6
16 Ostrowski Igor 0 0 0 0
10 Smalcerz Robert 0 0 0 0
12 Zieliński Igor 0 0 0 0
18 Nitka Sara 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
1 Pavliuk Anton 0 0 0 0
8 Klamra Jakub 0 0 0 0
15 Kowalski Jakub 0 0 0 0
6 Janicki Oliwier 0 0 0 0
77 Wilczewski Flavio 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Kłobukowski Jan 0 0 0 0

ŁKH Łódź (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Skiba Szymon 40:00 0 0 0 0
82 Kuc Gabriel 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Stechni Maciej 1 1 2 0
33 Piętka Igor 0 0 0 0
88 Lenartowski Kacper 5 3 8 0
7 Pavliv Davyd 7 4 11 0
9 Krzesłowski Wiktor 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Makal Emil 0 0 0 0
25 Olsiewicz Mateusz 1 0 1 0
84 Krzesłowski Igor 0 1 1 0
16 Gawrysiak Bartłomiej 5 3 8 0
22 Wiktorski Tymoteusz 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Krompasky Radomir 0 3 3 0