Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

  • Goście:

    UKS Bombek Malbork (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM):

  • Wynik:

    5:6 (0:2, 4:4, 1:0)

  • Data:

    01.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

  • Godzina zakończenia:

  • Sędzia główny:

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:24 EQ

Łaszkiewicz Francisz.

0:2 16:21 EQ

Sarnowski Marcel

1:2 25:16 EQ

Brzeziński Stanisław

1:3 25:27 EQ

Dobrzyński Bartosz Sarnowski Marcel

1:4 27:41 EQ

Lubiński Jakub Dobrzyński Bartosz

1:5 31:37 EQ

Dobrzyński Bartosz

2:5 32:15 EQ

Łakomski Hubert Brzeziński Stanisław

3:5 33:25 EQ

Jesionkowski Aleks.

3:6 35:24 EQ

Wojciechowski Patryk Dobrzyński Bartosz

4:6 39:21 EQ

Łukomski Ryszard Łakomski Hubert

5:6 44:16 EQ

Pudeł Szymon Łukomski Ryszard

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
37:33 Sarnowski Marcel UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
37:33 Dobrzyński Bartosz UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Przeszkadzanie
51:02 Wojciechowski Patryk UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Podcięcie
56:11 Wojciechowski Patryk UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety

Składy

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Prencel Wojciech 20:00 14 14 0 100
82 Balcerski Antoni 40:00 48 42 6 87

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Łukomski Ryszard 1 1 2 0
3 Mitukiewicz Krzysztof 0 0 0 0
19 Brzeziński Stanisław 1 1 2 0
28 Simiński Tomasz 0 0 0 0
24 Jesionkowski Aleks. 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Kisielewski Aleksand. 0 0 0 0
67 Ola Alan 0 0 0 0
37 Sut Karol 0 0 0 0
15 Dudek Ernest 0 0 0 0
88 Celmer Marcelina 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Stankiewicz Blanka 0 0 0 0
27 Stankiewicz Emilia 0 0 0 0
58 Balcerska Julia 0 0 0 0
99 Mitukiewicz Barbara 0 0 0 0
66 Pudeł Szymon 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Łakomski Hubert 1 1 2 0
52 Błażyński Wiktor 0 0 0 0

UKS Bombek Malbork (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Jóźwiak Aleks 60:00 29 24 5 82

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Błażewicz Hubert 0 0 0 0
5 Łaszkiewicz Francisz. 1 0 1 0
14 Lubiński Jakub 1 0 1 0
9 Sarnowski Marcel 1 1 2 2
16 Dobrzyński Bartosz 2 2 4 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Kolitz Mateusz 0 0 0 0
11 Muczeński Mariusz 0 0 0 0
15 Maszaro Szymon 0 0 0 0
4 Kujawa Filip 0 0 0 0
17 Wojciechowski Patryk 1 0 1 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wensker Krzysztof 0 0 0 0
12 Adamczyk Justyna 0 0 0 0
10 Cybulski Kacper 0 0 0 0
6 Mitkowski Michał 0 0 0 0