OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Koziołki Poznań (ŻM)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻM):

    Paweł Mateja

  • Goście:

    BKS Bydgoszcz (ŻM)

  • Trener BKS Bydgoszcz (ŻM):

    Andrzej Mateja

  • Wynik:

    13:2 (3:1, 7:0, 3:1)

  • Data:

    16.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:15

  • Godzina zakończenia:

    13:15

  • Sędzia główny:

    Nazar Prokopczuk, Sławomir Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    45

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:20 EQ

Czywczyński Mikołaj

1:1 06:22 EQ

Cybulski Michał Domowicz Rajmund

2:1 11:41 -1

Domowicz Rajmund

3:1 13:05 EQ

Szymański Borys Krzyżanowski Kacper

4:1 21:25 EQ

Wiśniewski Dominik Gulczyński Igor, Kucharzewski Kajetan

5:1 25:26 EQ

Domowicz Rajmund Młynarski Gracjan

6:1 25:35 EQ

Grabarek Szymon

7:1 26:20 EQ

Krzyżanowski Kacper Grabarek Szymon

8:1 35:26 EQ

Cybulski Michał

9:1 36:52 EQ

Cybulski Michał Domowicz Rajmund, Świątek Weronika

10:1 37:00 EQ

Grabarek Szymon

11:1 43:13 EQ

Domowicz Rajmund Cybulski Michał

12:1 48:04 EQ

Domowicz Rajmund

13:1 53:47 EQ

Cybulski Michał Szymański Borys

13:2 57:02 EQ

Lewandowski Marcel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:43 Grzybowski Maksym. PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Trzymanie
17:12 Roksińska Liliana PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety
27:01 Kucharzewski Kajetan PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Atak kolanem
30:50 Klamra Jakub BKS Bydgoszcz (ŻM) 2 Uderzenie kijem
54:01 Zieliński Kajetan BKS Bydgoszcz (ŻM) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
58:25 Szymański Borys PTH Koziołki Poznań (ŻM) 2 Gra ciałem - kobiety

Składy

PTH Koziołki Poznań (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kozelan Antoni 40:00 1 0 1 0
31 Płachtij Małgorzata 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Baranowski Marcin 0 0 0 0
36 Szymański Borys 1 1 2 2
98 Domowicz Rajmund 4 2 6 0
97 Cybulski Michał 4 1 5 0
29 Młynarski Gracjan 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Grzybowski Maksym. 0 0 0 2
88 Czyżow Borys 0 0 0 0
13 Świątek Weronika 0 1 1 0
8 Grabarek Szymon 2 1 3 0
25 Krzyżanowski Kacper 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Kucharzewski Kajetan 0 1 1 2
11 Roksińska Liliana 0 0 0 2
26 Gulczyński Igor 0 1 1 0
12 Wiśniewski Dominik 1 0 1 0
95 Chojnacki Jan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Hnibieda Maksym 0 0 0 0
19 Osipau Raman 0 0 0 0
30 Zapór Konard 0 0 0 0

BKS Bydgoszcz (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Brodziński Piotr 00:00 0 0 0 0
2 Lewandowski Kosma 60:00 13 0 13 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jastrzębski Kamil 0 0 0 0
13 Zieliński Kajetan 0 0 0 0
7 Czywczyński Mikołaj 1 0 1 0
9 Lewandowski Marcel 1 0 1 0
5 Szyszka Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Duda Maximilian 0 0 0 0
8 Klamra Jakub 0 0 0 2
10 Smalcerz Robert 0 0 0 0
12 Zieliński Igor 0 0 0 0
18 Nitka Sara 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Pavliuk Anton 0 0 0 0
16 Ostrowski Igor 0 0 0 0
11 Kłobukowski Jan 0 0 0 0
19 Janicki Oliwier 0 0 0 0
77 Wilczewski Flavio 0 0 0 0