OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻM):

    Marek Syniawa

  • Goście:

    UKS Bombek Malbork (ŻM)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    55:1 (25:0, 11:1, 19:0)

  • Data:

    15.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:30

  • Godzina zakończenia:

    15:30

  • Sędzia główny:

    Tomasz Kurowski, Arkadiusz Witczak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:07 EQ

Świderski Wojciech Pavliv Davyd

2:0 02:00 EQ

Świderski Wojciech Lenartowski Kacper

3:0 03:33 EQ

Lenartowski Kacper Świderski Wojciech

4:0 05:00 EQ

Olsiewicz Mateusz

5:0 06:45 EQ

Świderski Wojciech Piętka Igor

6:0 08:00 EQ

Lenartowski Kacper Gawrysiak Bartłomiej

7:0 08:26 EQ

Krzesłowski Wiktor Świderski Wojciech, Makal Emil

8:0 09:21 EQ

Krzesłowski Igor

9:0 09:34 EQ

Świderski Wojciech Lenartowski Kacper

10:0 10:00 EQ

Świderski Wojciech Lenartowski Kacper, Wiktorski Tymoteusz

11:0 10:20 EQ

Krzesłowski Wiktor Gawrysiak Bartłomiej

12:0 11:00 EQ

Krzesłowski Wiktor

13:0 11:30 EQ

Świderski Wojciech Piętka Igor

14:0 12:36 EQ

Krzesłowski Igor Gawrysiak Bartłomiej

15:0 12:50 EQ

Lenartowski Kacper Świderski Wojciech

16:0 12:53 EQ

Lenartowski Kacper Świderski Wojciech

17:0 14:00 EQ

Krzesłowski Igor Pavliv Davyd

18:0 14:26 EQ

Lenartowski Kacper Świderski Wojciech

19:0 15:00 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Stępień II Jan

20:0 15:56 EQ

Pavliv Davyd Świderski Wojciech

21:0 16:04 EQ

Lenartowski Kacper Świderski Wojciech

22:0 16:18 EQ

Gawrysiak Bartłomiej

23:0 16:32 EQ

Stępień II Jan

24:0 16:59 EQ

Świderski Wojciech

25:0 17:57 EQ

Świderski Wojciech Stępień II Jan

26:0 20:27 EQ

Lenartowski Kacper Pavliv Davyd

27:0 22:34 EQ

Lenartowski Kacper

28:0 26:00 EQ

Świderski Wojciech

29:0 26:12 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Pavliv Davyd

29:1 27:36 EQ

Łaszkiewicz Francisz.

30:1 28:58 EQ

Świderski Wojciech Rainert Antoni

31:1 33:21 EQ

Wiktorski Tymoteusz Krzesłowski Wiktor

32:1 35:16 EQ

Świderski Wojciech Wiktorski Tymoteusz

33:1 35:38 EQ

Wiktorski Tymoteusz Gawrysiak Bartłomiej

34:1 36:41 EQ

Świderski Wojciech Stępień II Jan

35:1 37:01 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Lenartowski Kacper

36:1 39:07 EQ

Lenartowski Kacper Wiktorski Tymoteusz

37:1 40:15 EQ

Świderski Wojciech

38:1 40:28 EQ

Świderski Wojciech Lenartowski Kacper

39:1 42:07 EQ

Rainert Antoni Piętka Igor

40:1 42:44 EQ

Stechni Maciej

41:1 43:27 EQ

Olsiewicz Mateusz

42:1 44:12 EQ

Krzesłowski Igor

43:1 44:29 EQ

Krzesłowski Wiktor

44:1 45:19 EQ

Lenartowski Kacper

45:1 48:14 EQ

Lenartowski Kacper Gawrysiak Bartłomiej

46:1 50:27 EQ

Krzesłowski Igor Gawrysiak Bartłomiej

47:1 51:55 EQ

Lenartowski Kacper Gawrysiak Bartłomiej

48:1 53:04 EQ

Gawrysiak Bartłomiej Krzesłowski Igor

49:1 53:53 EQ

Stępień II Jan Rainert Antoni

50:1 54:42 EQ

Lenartowski Kacper Świderski Wojciech

51:1 54:57 EQ

Wiktorski Tymoteusz Gawrysiak Bartłomiej

52:1 56:11 EQ

Stępień II Jan

53:1 57:42 EQ

Olsiewicz Mateusz Pavliv Davyd

54:1 58:23 EQ

Wiktorski Tymoteusz Gawrysiak Bartłomiej

55:1 59:00 EQ

Piętka Igor Stępień II Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:00 Lubiński Jakub UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:51 - ŁKH Łódź (ŻM) 2 Rzucenie na bandę
51:20 Olsiewicz Mateusz ŁKH Łódź (ŻM) 2 Atak łokciem
51:20 Wojciechowski Patryk UKS Bombek Malbork (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

ŁKH Łódź (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Skiba Szymon 30:00 6 5 1 83
82 Kuc Gabriel 30:00 7 7 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Olsiewicz Mateusz 3 0 3 2
16 Gawrysiak Bartłomiej 5 9 14 0
84 Krzesłowski Igor 5 1 6 0
9 Krzesłowski Wiktor 4 1 5 0
99 Makal Emil 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Stępień II Jan 3 4 7 0
13 Rainert Antoni 1 2 3 0
7 Pavliv Davyd 1 5 6 0
8 Stechni Maciej 1 0 1 0
88 Lenartowski Kacper 13 5 18 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Świderski Wojciech 14 8 22 0
22 Wiktorski Tymoteusz 4 3 7 0
33 Piętka Igor 1 3 4 0
24 Myszka Mateusz 0 0 0 0
21 Sobczak Igor 0 0 0 0

UKS Bombek Malbork (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Jóźwiak Aleks 40:00 100 64 36 64
99 Rutkowska Iga 20:00 67 48 19 71

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Bołtryk Tymoteusz 0 0 0 0
13 Sarnowski Marcel 0 0 0 0
7 Maszaro Szymon 0 0 0 0
15 Kujawa Filip 0 0 0 0
11 Bołtryk Juliusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Dochniak Aleks 0 0 0 0
10 Łaszkiewicz Francisz. 1 0 1 0
9 Lubiński Jakub 0 0 0 2
5 Wojciechowski Patryk 0 0 0 2
16 Dobrzyński Bartosz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Malec Kornel 0 0 0 0
18 Muczeński Mariusz 0 0 0 0
6 Mitkowski Michał 0 0 0 0
3 Adamczyk Justyna 0 0 0 0
4 Cybulski Kacper 0 0 0 0