STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM):

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    7:2 (0:0, 4:2, 3:0)

  • Data:

    05.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:30

  • Godzina zakończenia:

    16:00

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Michał Kłosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 24:32 EQ

Pańko-Drzewucki Tomir Sosnowski Alan

1:1 28:26 EQ

Dembek Adam Wronkowski Jakub

2:1 31:44 +2

Sosnowski Aleks Mochalov Matvii

3:1 32:19 +1

Panasewicz Julian Hetzer Alexander

3:2 33:56 -1

Piotrowski Karol

4:2 36:09 EQ

Sosnowski Alan Jarząbkiewicz Szymon

5:2 50:59 EQ

Jarząbkiewicz Szymon Sosnowski Alan

6:2 57:35 EQ

Sosnowski Alan Pańko-Drzewucki Tomir, Jarząbkiewicz Szymon

7:2 58:39 EQ

Ścisłowski Tymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:36 Wronkowski Jakub MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM) 2 Przeszkadzanie
10:11 Dembek Adam MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:55 - GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
18:48 Stalimierski Kornel MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:15 Sosnowski Aleks GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 2 Rzucenie na bandę
19:15 Sosnowski Aleks GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 10 Kara za niesportowe zachowanie
29:45 Bania Miłosz MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM) 2 Zahaczenie
31:39 Kurlit Marek MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
31:39 Kurlit Marek MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM) 10 Kara za niesportowe zachowanie
33:06 Kijewski Karol MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:15 Kijewski Karol MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM) 2 Uderzenie kijem
48:44 Kurlit Marek MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:44 Kurlit Marek MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM) 25 Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:49 Bania Miłosz MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Simiński Stanisław 29:45 12 11 1 91
1 Madaliński Igor 30:15 15 14 1 93

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Ścisłowski Tymon 1 0 1 0
5 Hetzer Alexander 0 1 1 0
4 Pańko-Drzewucki Tomir 1 1 2 0
23 Panasewicz Julian 1 0 1 0
6 Nowak Antoni 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Mochalov Matvii 0 1 1 0
3 Kowalski Aleksander 0 0 0 0
11 Sosnowski Aleks 1 0 1 12
21 Jarząbkiewicz Szymon 1 2 3 0
22 Sosnowski Alan 2 2 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 0
16 Jaczuk Grzegorz 0 0 0 0
12 Seroka Dominik 0 0 0 0
10 Kruszyński Mikołaj 0 0 0 0
25 Żyła Marcel 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Osmołowski Jan 40:00 18 15 3 83
55 Marcinkowski Jakub 20:00 12 8 4 66

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Piotrowski Karol 1 0 1 0
3 Tarazewicz Cezary 0 0 0 0
33 Jaworski Viktor 0 0 0 0
25 Kurlit Marek 0 0 0 39
10 Kaczyński Nikodem 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Doligalski Franciszek 0 0 0 0
99 Dembek Adam 1 0 1 2
62 Kijewski Karol 0 0 0 4
15 Wronkowski Jakub 0 1 1 2
66 Bania Miłosz 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Wit Aleksander 0 0 0 0
9 Stalimierski Kornel 0 0 0 2
2 Sakerski Ksawery 0 0 0 0
12 Krzywdziński Filip 0 0 0 0
18 Wiącek Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Kozioł Mateusz 0 0 0 0
88 Pomirski Szymon 0 0 0 0