Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa II (ŻM)

  • Trener AH Legia Warszawa II (ŻM):

    Robert Tchórzewski

  • Goście:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Wynik:

    12:6 (3:3, 5:1, 4:2)

  • Data:

    01.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    18:20

  • Sędzia główny:

    Paweł Meszyński, Michał Guzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:31 EQ

Zhu Yibo Matusewicz Jan

1:1 06:52 EQ

Łakomski Hubert

1:2 07:10 EQ

Krompasky Radomir

2:2 07:55 EQ

Tkaczow Ruslan

3:2 09:50 EQ

Tkaczow Ruslan Gigoła Jan

3:3 15:25 EQ

Krompasky Radomir

4:3 22:35 EQ

Wiśniewski Tymon Matusewicz Jan

5:3 30:35 EQ

Zdziechowska Anna Tkaczow Ruslan

6:3 31:00 EQ

Odoliński Jan Zdziechowska Anna, Tkaczow Ruslan

7:3 32:53 EQ

Tkaczow Ruslan Seremak Jan, Mielcarz Witold

7:4 37:55 EQ

Linard Julian

8:4 39:30 EQ

Tkaczow Ruslan

8:5 43:25 EQ

Łakomski Hubert

9:5 43:50 EQ

Matusewicz Jan

10:5 44:45 EQ

Łaniewski Tymoteusz Wiśniewski Tymon

11:5 47:02 -2

Tkaczow Ruslan

12:5 49:22 EQ

Zamkowski Jakub Stępień Marceli

12:6 53:00 EQ

Krompasky Radomir

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
45:49 Odoliński Jan AH Legia Warszawa II (ŻM) 2 Zahaczenie
46:44 Seremak Jan AH Legia Warszawa II (ŻM) 2 Atak łokciem
59:30 - ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

AH Legia Warszawa II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Żełubowski Jakub 60:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Bruliński Aleksander 0 0 0 0
36 Brzozowski Michał 0 0 0 0
30 Gers Leonard 0 0 0 0
10 Gigoła Jan 0 1 1 0
14 Kalemba Witold 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Łaniewski Tymoteusz 1 0 1 0
7 Matusewicz Jan 1 2 3 0
9 Mielcarz Witold 0 1 1 0
29 Odoliński Jan 1 0 1 2
8 Ornat Oskar 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Seremak Jan 0 1 1 2
2 Stępień Marceli 0 1 1 0
32 Strachuk Arseni 0 0 0 0
17 Teplyakov Matvey 0 0 0 0
3 Tkaczow Ruslan 5 2 7 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Wiśniewski Tymon 1 1 2 0
41 Zamkowski Jakub 1 0 1 0
12 Zdziechowska Anna 1 1 2 0
16 Zhu Yibo 1 0 1 0

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Prencel Wojciech 41:08 6 0 6 0
1 Balcerski Antoni 18:52 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Brzeziński Stanisław 0 0 0 0
3 Mitukiewicz Krzysztof 0 0 0 0
88 Linard Julian 1 0 1 0
38 Krompasky Radomir 3 0 3 0
24 Jesionkowski Aleks. 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Hauk Mateusz 0 0 0 0
66 Pudeł Szymon 0 0 0 0
20 Kisielewski Aleksand. 0 0 0 0
97 Przybycin Walter 0 0 0 0
92 Łakomski Hubert 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Celmer Marcelina 0 0 0 0
10 Stankiewicz Blanka 0 0 0 0
27 Stankiewicz Emilia 0 0 0 0
5 Miłaczewski Paweł 0 0 0 0
99 Mitukiewicz Barbara 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Błażyński Wiktor 0 0 0 0