OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    MUKS WTH Wrocław (ŻM)

  • Trener MUKS WTH Wrocław (ŻM):

    Jacek Wolski

  • Wynik:

    12:0 (4:0, 4:0, 4:0)

  • Data:

    04.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Sędzia główny:

    Łukasz Wierucki, Jan Andrzejewski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:54 EQ

Rakowski Marcel Krajewski Adam, Sołdyk Jakub

2:0 06:22 EQ

Rakowski Marcel Kowalski II Konrad, Krajewski Adam

3:0 16:29 EQ

Kowalski II Konrad Sołdyk Jakub

4:0 19:58 EQ

Szymański Mikołaj

5:0 21:24 EQ

Kaczyński Wiktor Mielniczuk Julian, Sencerz Anna

6:0 24:52 EQ

Krajewski Adam Rakowski Marcel, Kowalski II Konrad

7:0 31:03 EQ

Kaczyński Wiktor Mielniczuk Julian

8:0 31:58 EQ

Kaczyński Wiktor Mielniczuk Julian

9:0 40:46 EQ

Kowalski II Konrad Krajewski Adam

10:0 41:08 EQ

Krajewski Adam Kowalski II Konrad, Rakowski Marcel

11:0 47:50 EQ

Kowalski II Konrad Gromadzki Dawid

12:0 55:29 EQ

Szymański Mikołaj Kaczyński Wiktor, Sołdyk Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
55:12 Sochacki Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
55:12 Pohribnyi Viacheslav MUKS WTH Wrocław (ŻM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Nawrot Wojciech 31:03 7 7 0 100
2 Szczepkowski Antoni 28:57 7 7 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Szymański Mikołaj 2 0 2 0
11 Sołdyk Jakub 0 3 3 0
23 Rakowski Marcel 2 2 4 0
6 Kowalski II Konrad 3 3 6 0
21 Krajewski Adam 2 3 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gromadzki Dawid 0 1 1 0
17 Karpiński Stanisław 0 0 0 0
16 Mielniczuk Julian 0 3 3 0
9 Kaczyński Wiktor 3 1 4 0
19 Sencerz Anna 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Rogoziński Igor 0 0 0 0
22 Sochacki Maciej 0 0 0 2
12 Ratajczak Piotr 0 0 0 0
4 Borysewicz Antoni 0 0 0 0
18 Bereśniewicz Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Musz Jacek 0 0 0 0
3 Pozauć Paweł 0 0 0 0
24 Deravchuk Denis 0 0 0 0

MUKS WTH Wrocław (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Włodarczyk Szymon 31:58 21 13 8 61
40 Szostak Tymon 28:02 16 12 4 75

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
30 Okrzesik Mieszko 0 0 0 0
39 Libner Jakub 0 0 0 0
26 Zaleski Kajetan 0 0 0 0
28 Gniewosz Małgorzata 0 0 0 0
23 Pohribnyi Viacheslav 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Kapuśniak Franciszek 0 0 0 0
31 Piasecka Milena 0 0 0 0
22 Dyrka Wojciech 0 0 0 0
21 Cieślik Ivo 0 0 0 0
25 Piasecki Antoni 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Gniewosz Karolina 0 0 0 0
24 Górski Igor 0 0 0 0