STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ):

    Paweł Głaz

  • Goście:

    AH Legia Warszawa U16 (MŁ)

  • Trener AH Legia Warszawa U16 (MŁ):

    Tomasz Wołkowicz

  • Wynik:

    14:0 (5:0, 5:0, 4:0)

  • Data:

    05.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    14:45

  • Sędzia główny:

    Michał Gerne

  • Sędzia liniowy:

    Artur Szóstakowski, Igor Dzięciołowski

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:30 EQ

Wiwatowski Michał

2:0 07:19 EQ

Napiórkowski Patryk Wiwatowski Michał

3:0 11:15 EQ

Nawrot Michał Kowalski Adam

4:0 12:42 +1

Błotnicki Mateusz Małecki Jakub

5:0 19:11 EQ

Napiórkowski Patryk Gołębiewski Michał

6:0 21:18 EQ

Nawrot Michał Schafer Eryk

7:0 22:56 EQ

Zberek Karol Błotnicki Mateusz

8:0 26:07 EQ

Nawrot Michał

9:0 33:31 EQ

Lupanov Fedor

10:0 36:41 EQ

Małecki Jakub Nawrot Michał

11:0 44:20 EQ

Wiwatowski Michał Lupanov Fedor

12:0 45:44 EQ

Gołębiewski Michał

13:0 51:00 EQ

Wiwatowski Michał Lupanov Fedor

14:0 54:18 EQ

Zberek Karol Błotnicki Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:27 Nowak-Far Artur AH Legia Warszawa U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:29 Pawela Julian AH Legia Warszawa U16 (MŁ) 2 Atak kolanem

Składy

MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Woźniewski Jakub 40:00 0 0 0 0
45 Wiensak Filip 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kowalski Adam 0 1 1 0
17 Schafer Eryk 0 1 1 0
88 Napiórkowski Patryk 2 0 2 0
87 Wiwatowski Michał 3 1 4 0
14 Nawrot Michał 3 1 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Błotnicki Mateusz 1 2 3 0
11 Kurnicki Oliwier 0 0 0 0
19 Małecki Jakub 1 1 2 0
18 Gołębiewski Michał 1 1 2 0
42 Zberek Karol 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Banaszewski Jakub 0 0 0 0
68 Osmołowski Wiktor 0 0 0 0
20 Lupanov Fedor 1 2 3 0
10 Tomczyk Adam 0 0 0 0

AH Legia Warszawa U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
83 Rudniev Artem 40:00 10 0 10 0
88 Cegliński Jan 20:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Gajda Tymon 0 0 0 0
46 Lewandowski Wiktor 0 0 0 0
34 Jarmoliński Jędrzej 0 0 0 0
28 Gauvin Francis 0 0 0 0
25 Chmielewski Stanisław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Rutkowski Jakub 0 0 0 0
50 Srokosz Tymon 0 0 0 0
43 Szeliga Stanisław 0 0 0 0
11 Skopiński Piotr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Nowak-Far Artur 0 0 0 2
7 Trębacz Mikołaj 0 0 0 0
27 Woźniak II Maciej 0 0 0 0
17 Jurek Jiyan 0 0 0 0
24 Pawela Julian 0 0 0 2